نقاشي ساختمان در شهر شهريار با مديريت بابك قلي پور
نقاشي ساختمان در شهر شهريار با مديريت بابك قلي پور

شما چه رنگي را دوست داريد و احساستان نسبت به آن رنگ چيست؟

شما در زندگي به چه رنگي علاقه مند هستيد ؟

سعي مي كنيد در لباس هايي كه مي پوشيد و همچنين در دكوراسيون منزل و اطاق خود از چه رنگهايي بيشتر استفاده كنيد ؟ آيا مي دانيد انتخاب رنگ ارتباط بسيار نزديكي با شخصيت افراد دارد ؟ آنچه در زير مي خوانيد مي تواند راهنماي خوبي براي شما باشد اما فراموش نكنيد كه نتيجه آن در رابطه با شخصيت شما صد در صد نيست و نوع شخصيت شما را يك روانشناس با تست هاي تخصصي تعيين خواهد كرد ولي مطلب ذكر شده در زير كمك زيادي به شما در اين رابطه خواهد كرد

رنگ ها بر نيازهاي روحي – رواني، شرايط يادگيري، كنترل رفتارهاي خشمگينانه، احساسات، درمان افسردگي و اختلالات يادگيري و سطح انرژي اثر دارند. رنگها در كنترل نبض، تپش قلب، فشار خون، اشتها و حتي خواب مفيد هستند و همچنين در درمان بيماريهايي مثل ميگرن، سرطان، اعتياد و امراض پوستي و حتي تومورهاي مغزي اثر دارند.

رنگها در هر جا از دنيا و به تناسب فرهنگ و عرف هر جامعه معاني متفاوت و حتي متضاد دارند.براي مثال سفيد در كشوري مثل ايران نشان شادي، پاكدامني است و براي مراسم جشن و عروسي استفاده مي شود، در حاليكه در كشوري ديگر نشان روحانيت است و در مراسم عزاداري كاربرد دارد.

شايد تا به حال از خودتان پرسيده باشيد كه چرا كشتي و يا هواپيماي سياه نداريم؟ و يا چرا هيچ جعبه شكلاتي سبز نيست؟ شايد در اين مطلب جوابهايتان را پيدا كنيد.

متأسفانه به دليل جذابيت روانشناسي رنگها، اين شاخه از علم مورد سوء استفاده قرار گرفته است. در هر سايت، مجله، روزنامه و يا وبلاگي از اين مطالب زياد ديده مي شود ولي درست يا غلط بودنشان مشخص نيست.

پروفسور لوشر از دانشمنداني است كه حدود بيست سال و اندي در اين مورد تحقيق كرده است.

حال بد نيست از نظر اين محقق در مورد روانشناسي رنگها براي بعضي از رنگهاي پر طرفدار نگاهي بياندازيم.

رنگ مورد علاقه ي خود را انتخاب كرديد؟

و سپس با توجه به توضيحات ارائه شده ، ويژگي هاي رنگ مورد علاقه خود را بيابيد

سياه:

سياه رنگي مطلق است كه در فراسوي آن، زندگي تمام مي‌شود. سياه يعني نه، كه نشانه‌اي از ترك عشق و انصراف از فعالي‌هاي جمعي است. به معني نيستي، نااميدي به آينده و سكوتي ابدي است و حس سنگيني را به افراد القا مي‌كند. تأثير خوبي بر مزاج ندارد و در كودكان هم اثرات منفي دارد. دوستداران رنگ سياه معمولا خسته و افسرده‌اند. ا گر خسته نباشند، ناراضي‌اند. اگر ناراضي نباشند، مغرورند. اگر مغرور نباشند، انكار مي‌كنند. اگر انكار نكنند هم ناراضي‌اند، هم مغرور، هم خسته و هم انكار مي‌كنند اما احتمالا خودشان هم خبر ندارند. طرفداران سياه زياد هم نااميد نشوند چون از طرفي ديگر سياه نمادي از آبرومندي و شرافت است (ديده‌ايد ماشين‌هاي شيك و كلاس بالا معمولا سياه و براق اند).

قهوه اي:

آدم‌هاي قهوه‌اي را بدون قسم خوردن مي توان باور كرد، يعني حرفشان سند است. اما طرفداران اين رنگ معمولا آواره اند (جالب است بدانيد كه رنگ مورد علاقه‌ ي آوارگان جنگ جهاني دوم، قهوه اي بوده است). قهوه‌اي ها يا يك بيماري جسمي جدي دارند و يا مشكلي كه به نظر آن‌ها غير قابل حل است، پس اين افراد از نظر جسمي و روحي در خطرند.

خاكستري:

خاكستري را در كهن‌سالان و خانه‌ سالمندان بايد پيدا كرد. اين افراد معمولا غمگين‌اند و محافظه كار و حتي اگر آهنگي گوش كنند (اگر خجالت نكشند)، غمگين است (مثلا مثل اينكه ايراني‌ها داريوش گوش كنند)، مثل اينكه به آنها گفته اند خوشي بي خوشي.

قرمز:

قرمز پسندها پر از شوق زندگي، عاشق و مبارزه طلب، پرتكاپو و شجاع، اهل معاشرت، شلوغ و پر سرو صدا هستند. ظاهرا” نيرويشان تمام نشدني است، خوب مشت مي‌زنند و كتك خورهاي خوبي هم هستند. در مجموع و خلاصه اينكه برون گرا هستند. قرمز باعث افزايش نبض و فشار خون مي‌شود.

آبي:

آبي‌ها خلاقند و هميشه فكرهاي تازه مي‌كنند، مورد احترام، آرام و دوست داشتني هستند و احساساتشان را خوب كنترل مي‌كنند. عاشق تنهايي، احساساتي و ملايم اند. نماد ابديت و عمق و كمال گرايي است. از ويژگي‌هاي افراد آبي دوست صلح، مهرباني و هماهنگي است. خودشون نگيرند، اين رنگ سبب كاهش نبض و فشار خون مي‌شود.

سبز:

آدم‌هاي سبز مذهبي اند. در انجمن‌هاي خيريه يا بيمارستان يافت مي‌شوند!!! مضطرب و انعطاف پذيرند. اگر دنبال شريك (البته شريك تجاري نه زندگي) مي‌گرديد سعي كنيد سبز باشد (نه اينكه رنگ پوستش سبزه باشد). رنگي مقدس است. سبزها اصلاح گرند و بسيار علاقه به نصيحت كردن دارند. كوشش و پشتكار عجيبي دارند.

زرد:

آدم‌هاي زرد بر خلاف نظر عموم بيمار و رنجور نيستند و منتظر خوشبختي‌هاي بزرگند. آرام و قرار ندارند. توسعه طلب و اهل اختراعند. گاهي حسود و معمولا بلند پرواز.

بنفش:

بنفش‌ها دوست‌ها‌ي صميمي و حساسند وذوق عارفانه دارند. گاهي آنقدر صميمي مي‌شوند كه قضاوت و تصميم درست نمي‌توانند بگيرند.

نارنجي:

نارنجي پسندها اهل مسابقه و سلطه طلبند و سرشار از آرزوهاي دور و درازند.

ارغواني:

ارغواني‌ها پايشان روي زمين است و سر و فكرشان در ابرها پرواز مي كند (البته فكر بد نكنيد!). عاشق دين و عرفان اند. انديشمند و عاشق مناظره و اثبات حقايق، اما هنوز معلوم نيست كه چرا يك دفعه از اين رو به آن رو مي‌شوند و بنابراين اصلا به فكر پيش‌بيني آن‌ها نباشيد.

تغيير رنگ محبوب با گذشت زمان امري طبيعي است اما اگر ناگهاني باشد گاهي خطرناك و بحث برانگيز و عجيب است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۴۰:۰۶ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

براي شروع هر كاري بايد نكاتي را مد نظر داشت در شروع اجراي نقاشي ساختمان شهريارنيز بايد به نكاتي توجه نمود

 

1-      در صورتي كه محل مورد نظر داراي اسباب و اثاثيه مي باشد بايد اين لوازم در محلي مناسب گردآوري شده و روي آنها يك كاور پلاستيكي كشيد . اين از وظايف نقاش مي باشد .

 

2-      در صورتي كه ديوار از قرنيزهاي زيبا برخوردار است كه قصد رنگ نكردن آن را نداريد بايد بر روي آنها چسب زده شود . اين كار نيز از وظايف نقاش مي باشد .

 

3-      در صورتي كه سطح كف ارزشمند مي باشد مثل پاركت ، لمينت و سنگ هاي گران قيمت بايد به اندازه پنجاه سانتيمتر از ديوارها سطوح كف را با چسب نواري و روزنامه ماسك نمود و علاوه بر اين براي تمام سطوح از كاور پلاستيكي استفاده كرد و براي پايه نردبان ها از پارچه استفاده شود تا موجب صدمه به پوشش كف نشود اين كار نيز از وظايف نقاش مي باشد .

 

4-      درب ها و پنجره هاي كه از رنگ چوب برخوردار هستند بايستي توسط روزنامه ماسك شوند اين كار نيز از وظايف نقاش مي باشد .

 

5-      كليه كليد ها و پريزهاي برق بايستي از ديوار جدا شوند و در پايان كار پس از شستشو نصب گردند اين كار نيز از وظايف نقاش مي باشد .

 

6-      كليه لوازم غير قابل جابجايي ارزشمند بايستي با روزنامه ماسك شوند . مانند سرويس هاي فرنگي ، وان حمام ، آيينه ها، كابينت ، سينك و ... اين كار نيز از وظايف نقاش مي باشد .

 

7-      افراد داراي آسم و آلرژي بايستي محيط كار را ترك كنند و چند روز پس از پايان كار حق بازگشت خواهند داشت و در صورت حضور حتما بايستي از ماسك پرستاري استفاده نمايند .

 

8-      كليه ترك هاي ديوار ها سقف ها بايستي باز شوند و با گچ زنده و بتونه كنافي پر شوند . افراد سود جو اين ترك ها را با سنباده خالي و يا گچ كشته و لايه اي نازك از بتونه بدون باز كردن موقتا محو مي كنند و پس از مدتي كوتاه دوباره باز مي شوند . جهت مطالع بيشتر راجع به ترك به لينك ذيل مراجعه كنيد .

 

راه مقابله با ترك ديوار و سقف

 

9-      در يك كار درجه يك بايستي دو تا سه مرتبه بتونه كاري و سنباده اجرا شود و از رنگ هاي با كيفيت خوب استفاده شود .

 

10-  در صورت اجراي نقاشي ساختمان شهرياربر روي سطح گچي بايستي از روغن اليف نيز استفاده شود عدم استفاده از روغن اليف موجب پوسته شدن رنگ پس از چند سال مي شود افراد سود جو بجاي روغن اليف از تركيب آب با سيريش استفاده مي كنند .

 

11-  در رنگ زدن بايستي از قلمو و قلطك هاي مناسب استفاده شود تا جا ماندن رد قلمو خط و خش جلوگيري شود .

 

12-  زمان اجراي كار بايستي معقول باشد زمان كم و خيلي زيلد حاكي از ناشايستگي استادكار و خوب نبودن كار اجرا شده دارد .

 

13-  رنگ هاي مورد استفاده بايستي از بهترين ماركها باشد . از پلمپ بودن درب رنگها اطمينان حاصل كنيد متاسفانه مشاهده شده برخي افراد رنگ هاي متفرقه را در قوطي رنگ هاي خوبي چون هادي رنگ و سحر مي ريزند و مورد استفاده قرار مي دهند .

 

خوب برخي از تفاوت هاي نقاشي ساختمان شهرياردرجه يك و بزن برو مشخص گرديد و بايد گفت هيچ ارزاني بي دليل نيست و كار خوب قيمتي خوب خواهد داشت .

 

جهت مشاوره و كسب هرگونه اطلاعات با ما تماس حاصل نمايد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۲۷:۳۶ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

براي زيباتر كردن دكوراسيون منزل از چه رنگهايي استفاده كنيم؟

 

 

 

 

رنگ يكي از جالب ترين جنبه هاي دكوراسيون است. طراحان دكوراسيون امروزي تقريباً همه قوانين سابق در ارتباط با استفاده از رنگ هاي گوناگون و تركيب آنها با يكديگر را در هم شكسته اند و

 

امروز هر رنگي را مي توان در دكوراسيون منزل به كار برد. ديگر مرزها و محدويت هاي گذشته در كاربرد رنگ ها در دكوراسيون رعايت نمي شوند و شايد به همين دليل انتخاب مجموعه رنگي

 

دلخواه براي دكوراسيون  يك خانه مشكل تر شده باشد. اما هنوز راه هايي براي تشخيص مجموعه رنگي مناسب براي هر خانواده وجود دارد. امروزه بيش از هر چيز به سليقه و روحيات ساكنين

 

خانه توجه مي شود. هر يك از ما احتمالاً ايده هايي درباره رنگ  هاي مورد علاقه خود داريم و انتخاب و سليقه ما اغلب بهترين راهنما براي انتخاب مجموعه رنگي مناسب براي محل زندگي و

 

منزلمان است. اگر به يك پارچه كنفي رنگ پريده، يك روميزي بنفش پررنگ و يا لباس هايي به رنگ  هاي زنده و درخشان تمايل داريد اينها مي توانند راهنماي شما در انتخاب مجموعه رنگي

 

مناسب براي منزلتان باشند. در قدم اول كليه لوازمي كه در منزل داريد و آنها را به خاطر رنگشان دوست مي داريد در يك جا جمع كنيد. اين وسايل ممكن است عبارت باشند از يك روسري، يك

 

سرويس بشقاب، صابون يا كارت تبريك و يا هر آنچه به واسطه رنگش مورد پسند شما است. كتاب ها و مجله هايي كه در رابطه با تركيب رنگ هستند، تهيه كنيد و با مطالعه آنها اطلاعات كافي

 

در رابطه با ايجاد ارتباط ميان رنگ هاي گوناگون كسب كنيد.

 

 رنگ هايي كه شما مي پسنديد، تركيب آنها با يكديگر در يك مجموعه واحد ، و تأثير نور موجود در فضا بر  آنها عواملي هستند كه نتيجه كار را تحت تأثير قرار مي دهند.

 

هنگامي كه رنگ هاي مورد پسندتان را انتخاب كرديد با استفاده از مداد رنگي، مداد شمعي، آبرنگ و يا هر وسيله رنگ آميزي ديگري كه در اختيار داريد آنها را در كنار هم بر روي يك قطعه كاغذ

 

سفيد آزمايش كنيد. اندازه سطوح رنگي مختلف را تغيير دهيد و به آنها كمي سفيد براي روشن تر شدن اضافه كنيد. به چرخه رنگ مراجعه كنيد و با استفاده از آن رنگ مورد نظرتان را يافته در كنار

 

آن امتحان كنيد. به خاطر داشته باشيد كه رنگ هاي منتخب شما وقتي بر روي سطح ديوارهاي اتاق اجرا شوند تاثيري بسيار قوي تر از نماي آنها بر روي يك قطعه كاغذ خواهند داشت. وقتي به

 

يك تركيب رنگي رضايت بخش رسيديد توجه داشته باشيد كه تأثير نور موجود در محيط و شرايط منزل خود را نيز در نظر بگيريد . به عنوان مثال ديوارهاي زرد درخشان براي يك خانه آفتاب گير در

 

منطقه اي با آب و هواي گرم و آفتابي ، بسيار زيبا به نظر مي رسند؛  اما همين رنگ بر روي ديوارهاي يك اتاق شمالي كه از نور طبيعي كمي بهره مند است نازيبا و كسل كننده خواهد بود. در

 

چنين اتاقي استفاده از رنگ زرد خردلي نتيجه اي بسيار مناسب تر خواهد داشت. نور چه از نوع طبيعي و چه مصنوعي باشد تأثيرات مختلفي بر رنگ خواهد داشت و آگاهي از اين امر هنگام

 

طراحي رنگ يك فضا ضروري است. دقت كنيد كه در چه زماني از روز و به چه ميزان نور طبيعي به هر يك از اتاق هاي شما مي تابد و رنگ مورد نظرتان براي هر يك از اتاق ها را در نور همان اتاق

 

بيازماييد.

 

انتخاب رنگِ مناسب براي پوشش ديوارها اولين قدم در طراحي رنگي براي دكوراسيون هر اتاق است

 

 اما شايد يافتن رنگ هاي متناسب با آن براي ديگر اجزاي دكوراسيون كمي مشكل تر به نظر برسد. استفاده از چرخه رنگ، روشي مطمئن براي يافتن رنگ هاي متناسب با رنگ مورد نظر ماست.

 

چرخه رنگ متشكل از دوازده رنگ است كه سه رنگ قرمز، زرد و آبي در آن رنگ هاي اوليه و رنگ هاي ميان آنها به عنوان رنگ هاي ثانويه شناخته مي شوند. هر رنگ در اين چرخه مي تواند با

 

رنگ هاي كناري خود كه رنگ هاي هم خانواده اش محسوب مي شوند و همچنين رنگ مقابلش كه رنگ مكمل آن است به خوبي تركيب شده نتيجه اي زيبا و موزون بيافريند. استفاده از رنگ هاي

 

هم خانواده كه در چرخه رنگ در كنار هم  قرار گرفته و به اصطلاح همسايه هستند تركيبي ملايم و هماهنگ را ايجاد مي كند كه نگاه بيننده را به راحتي از يكي به ديگري رهنمون مي شود.

 

استفاده از يك رنگ با ميزان كمي از رنگ مكمل آن چنانچه به درستي و در اندازه هاي صحيح صورت گرفته باشد نتيجه اي درخشان و چشمگير مي آفريند و بر جذابيت مجموعه رنگي حاضر مي

 

افزايد و  مانع غالب شدن كامل يك رنگ بر فضاي اتاق مي شود.در اين جا به برخي از اصطلاحات متداول طراحان دكوراسيون در ارتباط با رنگ اشاره مي كنيم:

 

رنگ هاي آكسان:

 

رنگ هاي تند و درخشاني كه براي زنده كردن و انرژي بخشيدن به يك مجموعه رنگي به آن اضافه مي شوند، مانند رنگ صورتي تند چند كوسن و يك جفت شمع در يك اتاق نشيمن كه با خانواده

 

رنگ كرم رنگ آميزي شده است.رنگ زمينه: رنگ زمينه رنگي است كه در بزرگ ترين سطوح و به بيشترين ميزان در يك فضا مورد استفاده قرار گرفته است مانند رنگ ديوارهاي يك اتاق. رنگ زمينه ،

 

اغلب به عنوان پس زمينه اي براي ساير رنگ هاي به كار رفته در اتاق مورد استفاده قرار مي گيرد و ساير رنگ ها مانند رنگ هاي آكسان يا متضاد را در خود جاي مي دهد.

 

رنگ هاي متضاد:

 

اين رنگ ها در كنار هم تاثيري چشمگير بر بيننده باقي مي گذارند چنان كه حتي پس از بستن چشم ها اين تاثير تا مدت كوتاهي در ذهن بيننده باقي مي ماند.رنگ هاي سرد:اين رنگ ها حاوي

 

مقدار زيادي رنگ آبي هستند، به عنوان مثال خاكستري هايي كه شامل مقداري رنگ آبي باشند احساس سردي و سرما را در شما ايجاد مي كنند در حالي كه خاكستري حاوي قرمز يا بنفش

 

قرمز حس گرما را در بيننده القا مي كنند و ويژگي ديگري خواهند داشت.

 

رنگ هاي مكمل

 

: اين رنگ ها كه در چرخه رنگ در برابر يكديگر قرار دارند در كنار هم نمايي چشمگير و متعادل مي آفرينند. اين رنگ ها هرگز از يك خانواده نيستند و حداكثر تفاوت را با يكديگر دارند. به عنوان مثال

 

مي توان چند كوسن نارنجي تند را در زمينه اي از رنگ آبي نمونه بارزي از اين تركيب در نظر گرفت.رنگ هاي غالب: رنگ غالب هميشه رنگي كه در بزرگترين سطوح و به بيشترين ميزان در مجموعه

 

اي به كار رفته ، نيست بلكه رنگي است كه بيش از بقيه رنگ ها نظر را به خود جلب مي كند.

 

يك خانواده رنگي:

 

شامل مجموعه اي از رنگ ها مي شود كه به نوعي با يكديگر مرتبط هستند براي مثال خانواده آبي شامل مجموعه اي از رنگ هاي آبي است كه از يك سو با آبي سبزها شروع مي شود و از

 

سوي ديگر به رنگ هاي آبي بنفش ختم مي شود. خانواده قهوه اي از رنگ قهوه اي و قهوه اي خاكستري تا پرده هاي نارنجي و قرمز را شامل مي شود.رنگ هاي گرم: اين رنگ ها محتوي مقدار

 

قابل ملاحظه اي قرمز هستند. حتي برخي از آبي ها نيز ممكن است به واسطه وجود مقداري قرمز در آنها در اين مجموعه جاي بگيرند.

 

رنگ هاي هم پرده:

 

اينها رنگ هايي هستند مانند رنگ زرد پررنگ و آبي پررنگ ، اين رنگ ها لزوماً از يك خانواده نيستند بلكه هر دو داراي ميزان مساوي از رنگ قرمز يا آبي هستند و هيچ يك بر ديگري غلبه نمي يابند.
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۰:۳۵ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

براي پيدا كردن نقاش در تهران ديگر نياز به جستجونيست ديگر نقاش ها در تهران در اختيار شما هستند

نقاش در تهران با تجربه زياد در خدمت شما

 

اماده خدمت رساني به شما هستيم با نقاش هاي مجرب

 

نقاش در تهران

 

 ش

موضوعات مرتبط: نقاشي ، نقاشي ساختمان ، نقاش ساختمان ، رنگ روغن ، رنگ پلاستيك ، نحوه رنگ زدن ، رزگ زدن ، نقاشي اتاق ، نقاش ساختماني

برچسب‌ها: نقاشي ساختمان نقاش ساختمان رنگ روغن رنگ پلاستيك

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۱:۴۴ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

براي اجراي نقاشي ساختمان درجه يك واحدهاي زير يكصد متر مربع به بودجه زماني به شرح ذيل نياز است :

 

1-      تيغ كشيدن سطوح و باز كردن ترك ها يك روز

 

2-      بتونه كردن سطوح و گچ نمودن عيوب اساسي يك روز

 

3-      سنباده زدن و اجراي آستر اول يك روز

 

4-      لكه گيري بوسيله بتونه روغني يك روز

 

5-      سنباده نمودن و اجراي آستر دوم يك روز

 

6-      سنباده نمودن و اجراي رويه يك روز

 

جمعا به شش روز زمان نياز خواهد بود در صورت وجود خرابي هاي اساسي زياد در كار و خيس بودن گچ سطوح و نياز به حضور ديگر اصناف مانند لوله كشي ، نجاري و ... اين زمان افزايش ميابد و برعكس در صورت تميز بودن سطح كار اين زمان كاهش مي يابد برآورد فوق براي واحدهاي تا مساحت هفتاد متر مربع است .

 

در صورت هرگونه انتقاد ، پيشنهاد و مشاوره با ما تماس حاصل فرماييد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۳:۱۱ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]


نقاشي ساختمان قلي پور آماده ارايه خدمات نقاشي ساختمان در تهران و كرج با مديريت بابك قلي پور 09127680354 

بتونه چيست و چگونه ساخته مي شود؟

بتونه چيست و چگونه ساخته مي شود؟

 

بتونه ماده‌اي خميري است كه براي پوشاندن انتهاي ميخ‌ها و پيچ‌ها و پركردن سوراخ‌ها و زدگي‌ها و ترك‌خوردگي‌هاي سطح چوب يا ديوار گچي و يا فلزات به كار مي‌رود تا سطحي يك‌دست و صاف ايجاد شده و آماده براي رنگ‌كردن شود. بتونه در حالت كلي به دو نوع بتونه روغني و پلاستيك تقسيم بندي مي شود.

 

بتونه روغني

 

بتونه روغني براي ديوار هايي كه رنگ روغني دارند استفاده مي شود. روش ساخت بتونه روغني به قرار زير است:

 

مقداري روغن الف و پودر مل را مخلوط مي كنيم و سپس به مخلوط حاصل شده رنگ روغني اضافه مي كنيم. نكته اي كه بسيار حائز اهميت در ساخت بتونه اين است كه بايد از رنگ روغني براق استفاده كنيم. در غير اينصورت بتونه حالت چروكي به خود ميگيرد و كيفيت لازم را نخواهد داشت. البته اضافه كردن روغن الف به طور قطع الزامي نيست. چون بتونهٔ روغني حالت مايع دارد، در پوشاندن سوراخ‌ها ممكن است مشكلاتي پيش آيد. يكي از اين مشكلات اين است كه بتونه به طرف پايين حركت مي‌كند؛ و خود بتونه، تكه‌تكه مي‌شود. براي جلوگيري از تكه‌تكه‌شدن بتونه، در روي كار، مقدار بسيار كم، آب سرد به بتونه اضافه مي‌كنيم تا هم بتونه سريعاً سفت و سخت شود و هم از فروريختن آن جلوگيري شود.

 

بتونه پلاستيك

 

رنگ پلاستيك را با آن رقيق كنيد؛ سپس با افزون چسب چوب، ميزان چسبندگي آن را بيشتر كنيد؛ سپس با اضافه‌كردن مقدارهاي كم مل، آن را به حالت خمير درآوريد. سعي كنيد مل با مخلوط رنگ و چسب چوب كاملاً مخلوط شود تا در زمان استفاده با مشكل مواجه نشويد.

 

پس از اجراي بتونه و درز گيري هاي لازم بايد مدتي صبر كرد تا بتونه به طور كامل خشك شود و سپس شروع به نقاشي ديوار كرد.

 

ديوار ديزاين متخصص در امر نقاشي ساختمان و كاغذ ديواري

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۰۳:۳۷ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

    بلكا- پتينه كاري – نقاشي طرح چوب

 

نقاشي خاص – پتينه كاري – طرح چوب و سنگ

 

نقاشي طرح چوب نوعي نقاشي است كه بوسيله آن مي توان هر سطحي را به شكل چوب درآورد نقاشي طرح چوب ، مناسب براي كابينت هاي به كمك اين هنر فضاي جديد و دلگرمي را خلق كنيد فلزي ، درب هاي قديمي ، ابزار هاي گچي ، آرك آشپزخانه ،شومينه ، قرنيز و هر سطح ديگري

 

بلكا ، پوشش ديوار و سقف بهترين جايگزين رنگ و كاغذ ديواري با قابليت اجراي طرح هاي متنوع با بيش از ۱۰۰ رنگ و طرح متنوع رنگهاي زنده بلكا انرژي و هيجان در فضا مي پراكنند و براي افرادي كه دوست دارندهرروز صبح در فضايي پر انرژي و سرزنده چشم .بگشايند و روزشان را با هيجان و سرزندگي آغاز كنند ايده آل هستند

 

بلكا ۱۰۰% از مواد طبيعي ساخته شده وعاري از هر گونه مواد شيميايي ميباشد

 

-ديوارپوش بلكا با مزيت هاي فراوان

-تنوع نامحدود رنگ

-عايق حرارتي و برودتي

-عايق صوتي

-كاهش بازتاب نور

-عايق رطوبت

-بي نياز از زيرسازي

-قابليت شستشو

-عدم جذب گرد وغبار – خاصيت آنتي استاتيك

-عدم ترك خوردگي و مقاومت در برابر ضربه

-صرفه اقتصادي

-قابليت ترميم

 

. بلكا داراي خصوصياتي است كه آنرا از محصولات مشابه متمايز مي سازد

. با استفاده از بلكا ، لوازم مورد نياز ،فضاي زيادي را اشغال نمي كند

.نيازي به پوشاندن و تخليه فضاي اطراف نيست

. نياز به زيرسازي زيادي نداشته و در وقت و انرژي صرفه جويي مي شود

. رنگ دلخواه بسيار ساده و با صرف انرژي و وقت كمي بدست مي آيد

. با ابزاري ساده نتيجه دلخواه به آساني حاصل مي شود

. مواد تشكيل دهنده كاملا طبيعي ، بي ضرر و سازگار با محيط زيست مي باشد

.بلكا همواره به سلامتي شما مي انديشد

. بلكا فاقد هرگونه مواد فرار مي باشد

. مورد تاييد موسسه بيولوژي آلمان

. مورد تاييد موسسه مطالعات و بررسي مواد برلين

. داراي گواهينامه از آلمان ( din )

. مورد تاييد مركز سلامت و بهداشت روسيه

. مورد تاييد مركز بررسي هاي مواد و تكنولوژي توليد دانشگاه استانبول

. داراي تاييديه از مراكز معتبر كشور استراليا

. بلكا دوستدار محيط زيست

بلكا عاري از مواد نفتي مي باشد و در آن از فلزات سنگين استفاده نشده است و قابليت بازيافت كامل و فوري دارد

با اين اهداف بلكا تامين كننده سلامت مصرف كنندگان مي باشد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۰۹:۵۹ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

انجام امور نقاشي ساختمان ، مولتي كالر ، پوشش هاي سلولزي ، رنگهاي روغني بدون بوي آكرليك و سان ماركو ، رنگ هاي پلاستيكي با بالاترين كيفيت

گروه ما با كسب بيش از 15 سال تجربه و دانش در زمينه نقاشي و تزئينات داخلي و خارجي ساختمان با مرغوب ترين رنگها و مصالح ساختماني موجود در بازار مجري هزاران پروژه كوچك و بزرگ در اقصي نقاط استانهاي البرز و تهران بوده و آماده عقد قرارداد با شما هموطنان عزيز ،سازمانها ، ادارات و مدارس و دانشگاه ها ميباشد .

 

نقاشي ساختمان در كرج

نقاشي ساختمان در مهرشهر

نقاشي ساختمان در گوهردشت

نقاشي ساختمان در عظيميه

نقاشي ساختمان در فرديس

نقاشي ساختمان در هشتگرد و نظرآباد

 

 

 

كيفيت راهي است بي پايان

 

قيمت توافقي و بازديد در محل رايگان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۴:۲۲ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

باعرض سلام خدمت شما بازديد كننده محترم

 

نقاشي ساختمان در شهر شهريار با افتخار آموزش تركيب رنگها را در وبلاگ خود در اختيار شما عزيزان

 

ميگذارد تا از تاثيررنگ در زندگي روز مره لذت كافي را ببريد

 

موضوع:آموزش تركيب رنگ نسكافه اي

 

رنگهاي مورد نياز براي تركيب:براي تركيب رنگ نسكافه اياگر براي مثال 2كيلو نسكافه اي نياز داريم

 

مقدار2كيلو رنگ سفيد مورد نياز ميباشدوبراي تركيب مادر رنگهاي قرمز.گلماشي ومشكي نياز داريم

 

رنگ اصلي :سفيد

شهريار

 

مادر رنگها :گلماشي.قرمز ومشكي براي شروع رنگ سفيد را كمي رقيق كرده وگلماشي را كم كم

 

اضافه ميكنيم وبعد قرمز رابه همان ترتيب اضافه ميكنيم تا رنگ مان شكلاتي سير شود بعد مشكي

 

را اضافه ميكنيم رنگ نسكافه اي به دست مي آيد

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها:

آموزش رنگ نسكافه اي,نقاشي ساختمان تك,نقاشي ساختمان, نقاش ساختمان,؛آموزش تركيب رنگها,نقاشي ساختمان ارزان

شهريار

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۸:۲۸ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

باعرض سلام خدمت شما بازديد كننده محترم از اينكه نقاشي ساختمان در شهريار را انتخاب كرده ايد متشكريم

 

نقاشي ساختمان تك آموزش تركيب رنگ را دروبلاگ خود گذاشته است تاشما عزيزان از تنوع رنگ در

 

زندگي خود لذت ببريد رنگ در روحيات و زندگي روز مره تاثير بسيار ميگذارد

 

موضوع آموزش تركيب رنگ سفيد استخواني

 

رنگهاي مورد نياز:سفيد.گل ماشي.مشكي

 

رنگ اصلي :رنگ اصلي يعني رنگي كه بيشتر مورد نياز است براي مثال اگر 4كيلو سفيد

 

استخواني نياز داريم 4 كيلو سفيد مورد نياز است

 

مادر رنگها:مشكي .گلماشي

 

براي شروع رنگ سفيد را كمي رقيق ميكنيم وبعد كمي گلماشي به آن اضافه ميكنيم از مادر رنگ مشكي

 

خيلي كم استفاده خواهد شود دقت داشته باشيدگل ماش هم به اندازه اي ريخته شود كه رنگ كرم نشود

 

 

 

برچسب‌ها:

 

اموزش تركيب رنگ,آموزش رنگ سفيد استخواني,نقاشي ساختمان,تاثير رنگ در زندگي,مادر رنگ مشكي,مادر رنگ گلماشي,رنگ سفيد

شهريار

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۲:۴۷ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]
کد کج شدن تصویر
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 84
دیروز : 94
افراد آنلاین : 2
همه : 42829
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب
کد کج شدن تصویر

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم