نقاشي ساختمان در شهر شهريار با مديريت بابك قلي پور
نقاشي ساختمان در شهر شهريار با مديريت بابك قلي پور

نقاشي كردن ديوار و رنگ آميزي ديوارها

رنگ آميزي و نقاشي ديوارهاي ساختمان – رنگي كردن ديوارها

logo.gif (368×86)

تركيب رنگها، ساختن رنگ جديد و پاشيدن آن به ديوار اتاق يكي از لذت بخش ترين كارهايي است كه هم تفريح به حساب مي ايد و هم يك كار به صرفه براي كساني كه مي خواهند قبل از سال نو ديوارهاي خانه را هم نو نوار كنند.اين كار براي كساني كه طبع هنري دارند و مي‌توانند تركيب رنگ‌هاي باحال در بياورد خيلي عالي است.

در فصل زمستان بسياري از افراد به تكاپو مي افتند تا در روزهاي پاياني سال، رنگ و لعابي جديد به در و ديوار خانه شان ببخشند. پيشنهاد مي كنيم پيش از شروع كارتان، اين گزارش را بخوانيد و از ايده هاي جالب ما در رنگ آميزي منزل تان بهره مند شويد.

بيشتر خانه هاي ما ايراني ها به رنگ هاي نزديك به سفيد رنگ آميزي مي شوند. شايد تركيب رنگ سفيد و آبي يا سفيد و گلبهي را زياد ديده باشيم. اما بايد بدانيد رنگ هاي زيبا و متنوع ديگري نيز مي توان براي ديوار اتاق هاي مختلف خانه انتخاب كرد.

حتي اگر رنگ هاي ملايم مد نظر شماست، باز هم تركيبات متنوعي وجود دارند كه كمك كننده هستند. در اين مطلب چند پيشنهاد بسيار جالب از طراحان دكوراسيون داخلي برايتان ذكر كرده ايم.

خانه هاي كوچك

naghashi.org-4.png (355×200)

انتخاب رنگ براي خانه‌هاي كوچك خيلي مهم است. يادتان باشد كه رنگ‌هاي تيره فضا را كوچك‌تر نشان مي‌دهند. اگر شما يك هال كوچولو داريد و رنگ البالويي يا بنفش رنگ مورد علاقه تان است، خب به شما  توصيه مي‌كنيم كه به حرف ما گوش نكنيد و آن رنگ را روي ديوارتان بزنيد.

 

چون بالاخره آدم بايد اول و آخر برود دنبال كاري كه دلش بهش مي‌گويد اما اگر توصيه ما را مي‌خواهيد هرگز..هرگز از رنگ‌هايي كه خيلي توجه را جلب مي‌كنند به قول معروف جيغ مثل زرد و قرمز، رنگهاي تيره مثل آلبالويي و زرشكي و رنگهايي اداري مثل آبي و خاكستري براي تمام ديوارهاي خانه كوچك‌تان استفاده نكنيد.

رنگ منحصر بفرد براي ديوار اتاقتان بسازيد

1.  قرمز روي قرمز

براي قرمز كردن ديوارها خوب است از رنگ قرمز گوجه اي استفاده كنيد و حدود 6 بار رنگ روي رنگ بياوريد تا حسابي عميق و جاندار شود. سپس مي توانيد از قرمز مايل به قهوه اي روي گچ بري هاي ديوار استفاده كنيد تا حالت سايه ايجاد شود و ديوار كمي كنتراست پيدا كند. اين تركيب رنگ بسيار عميق، آتشين و هيجان انگيز است اما شايد جالب باشد بدانيد، اتاقي با اين رنگ براي استراحت بسيار مناسب است. رنگ قرمز شما را به درون مي كشد. قرمز براي اتاق مطالعه نيز مناسب است.

2. طوسي و ماهوني (قهوه اي مايل به قرمز)

kkkkkk.gif (400×150)

توسي بسيار ملايم كه ته مايه آبي دارد بسيار آرامش بخش است و حسي همچون آسمان و اقيانوس دارد. اين رنگ براي اتاق مطالعه بسيار مناسب است. اين رنگ به هيچ وجه حس رنگ آبي خالص كه شايد كودكانه به نظر برسد را ندارد زيرا بيشتر حجم آن را توسي تشكيل داده است. براي گچ بري هاي ديوار نيز به جاي رنگ هاي سفيد يا سياه از رنگ قهوه اي شكلاتي استفاده كنيد – درست همچون زمين در مقابل آسمان.

3. طوسي و ياسي

براي رنگ آميزي خانه هايي كه كنار دريا هستند مي توان از رنگ زيباي توسي براي ديوارها و براي تزئينات آن از رنگ ياسي بسيار روشن استفاده كرد. اين تركيب رنگ بسيار معنوي و نوراني است و درخشش دروني دارد.

4. آبي و سبز

ديوارهايي با رنگ آبي رنگ و رو رفته كه با رنگ سبز احاطه شده اند بسيار جالب توجه هستند. اين تركيب رنگ، به نوعي يادآوري كننده اقيانوس در روزهاي آفتابي و قدم زدن در كنار دريا است. مي توانيد در اين تركيب از رنگ كبالت (نقره اي-سفيد) و صورتي خاكي نيز استفاده كنيد تا ببينيد با احساسات شما چه مي كند.

نقاشی-ساختمان-قلی-پور.gif (594×135)

5. آبي روي آبي

اين تركيب رنگ بسيار كلاسيك و سنتي است. به طوري كه ديوارها آبي كم رنگ هستند و گچ بري هاي ديوار به رنگ آبي آسماني و پررنگ تر رنگ آميزي مي شوند. همچون انعكاس آب هاي سرد در آسمان در يك غروب زمستاني. اين تركيب رنگ تا حدي تمايل به توسي و نوعي درخشندگي دارد. بنابراين، با گذشت زمان هرگز رنگ كهنه گي به خود نمي گيرد. اين رنگ بسيار كمرنگ و محو است و به همين دليل، موجب آرامش و شادي مي شود.

6. بادمجاني و سبز-طوسي

استفاده از رنگ بنفش تيره روي ديوارها بيانگر عمق فضا است. اين رنگ بسيار عميق است و تناليته تندي دارد. به همين جهت، مي توان كمي جسارت به خرج داد و در كنار چنين رنگ تندي، از تركيب رنگ سبز-آبي هيجان انگيز نيز استفاده كرد. اين رنگ براي اتاق خواب يا اتاق نشيمن چندان مناسب نيست زيرا خيلي پررنگ است. اما مي توانيد از آن براي اتاق مطالعه، كتابخانه يا اتاق آرايش خانم ها استفاده كنيد.

7. سبز و قهوه اي

دليل اينكه اين دو رنگ تركيب خوبي از خود نشان مي دهند اين است كه در طبيعت آن دو را به وفور در كنار هم مي بينيم، همچون برگ هاي سبز و تنه هاي قهوه اي درختان. ديوارهايي با رنگ سبز بسيار كم رنگ و تزئين آن با قهوه اي نماي زيبايي به فضا مي بخشد. اين تركيب رنگ بسيار آرامش بخش است و بهتر است براي اتاق هاي كوچك، همچون اتاق مطالعه استفاده شود.

8. آبي و طوسي

براي دستشويي و حمام مي توان از تركيب رنگ آبي و توسي استفاده كرد. اين رنگ بسيار آرامش بخش و مناسب است.

با اين ترفندها هنر نمايي كنيد

تا حد امكان بايد گچ بري ها را محو كرد . به همين منظور بايد رنگ گچبري ديوار را به رنگ سفيد درآوريم تا مشخص نباشد . از كاغذ ديواري نبايد در سبك مدرن استفاده شود ، براي تنوع مي توانيد به يكي از ديوارها اينه نصب كنيد . رنگهاي روشن مانند رنگ استخواني در صورتيكه با يك تضاد ملايم رنگ در درب ها و يا يك رنگ مليح در و ملايم در گچبري ها همراه باشد مي تواند جلوي زيبايي به خانه بدهد.

در مرحله اول، طبعا شما رنگي را انتخاب خواهيد كرد كه با آنچه در ذهن داريد مطابقت داشته باشد. مهم اين است كه حتي اگر رنگ مورد نظر شما سفيد باشد، تمام اتاقها را بايد با نوع رنگ سفيد رنگ كنيد تا نتيجه، رنگي يك دست باشد. اين چهارده توصيه، در مراحل بعدي رنگ آميزي و چيدمان ميتواند مفيد باشد:

1. براي ايجاد جذابيت در يك اتاق، از وسايلي كه درست همرنگ ديوار باشد استفاده نكنيد. براي انتخاب رنگ ديوار، لوازم منزل خود را در نظر بگيريد و با توجه به رنگهاي موجود در آن، رنگي مناسب را انتخاب كنيد. به ياد داشته باشيد كه تركيبات متنوع، فضايي پويا و نيرو بخش ايجاد ميكند.

2. اگر براي هر اتاق رنگي مجزا در نظر داريد، فضاهاي بين اتاقها مانند راهرو، ورودي و راه پله را به رنگ خاكستري ملايمي با ته رنگي از رنگ ديوار درآوريد تا تبديل رنگها به يكديگر زيباتر شود.

3. رنگي را براي خانه خود در نظر بگيريد و آنرا در حجمهاي متفاوت در اتاقها به كار ببريد. اين رنگ ميتواند در يك اتاق رنگ غالب، در اتاقي رنگ چند وسيله و در اتاق سوم تنها به عنوان چاشنيهايي در گوشه و كنار به كار ببريد. چنين روشي، هماهنگي را در تمام خانه برقرار خواهد كرد.

4. رنگهاي روشن، با روح و متمايل به گستردگي هستند و در نتيجه اتاق را بزرگتر و روشنتر از آنچه هست نشان ميدهند. رنگهاي تيره گرم و فريبنده هستند و اتاقهاي بسيار بزرگ، حالتي خودماني و دوستانه ميدهند.

5. اگر قصد داريد ديوارهايي را به رنگ تيره يا بسيار درخشان درآوريد، بتونه كاري و آستري آن را هم از همان رنگ بزنيد.

6. نقصهاي معماري را با استفاده از رنگهاي خنثي در ديوار، سقف و كف اتاق به طوري كه حالتي يكپارچه به خود بگيرند، برطرف نماييد.

7. براي بلند تر جلوه كردن ديوارها، رنگ آها را تا سقف به طور يك نواخت ادامه دهيد و در نزديكي سقف رنگ را با نوارهاي تزئيني و مانند آن قطع نكنيد. اگر سقف داراي حاشيه تزئيني يا لبه برجسته است، ميتوانيد اين حاشيه را نيز به رنگ ديوار درآوريد. رنگ روشن سقف را بلندتر جلوه ميدهد.

8. براي كوتاه نشان دادن سقفهاي بسيار بلند و يا تشديد حالت خودماني يك اتاق، رنگ ديوار را از 20 تا 30 سانتي متر مانده به سقف قطع كنيد و باقي آنرا به رنگ سقف رنگ آميزي كرده يا با نوارهاي تزئيني بپوشانيد. تيره كردن سقف هم ميتواند چنين حالتي را ايجاد كند.

9. با رنگ آميزي ديوارهاي كوتاهتر (كم عرض تر) به رنگي تيره تر از ديوارهاي بلندتر ميتوانيد يك اتاق كشيده و باريك را عريض تر جلوه دهيد.

10. اگر براي سقف اتاقي رنگ سفيد را در نظر گرفته ايد، براي هماهنگ كردن رنگ اتاق با سقف، اندكي از رنگ ديوار را به رنگ سفيد اضافه كنيد.

11-رنگ كف اتاق را فراموش نكنيد.اين شايد شايع‌ترين اشتباه تازه كارهاست. هنگامي كه رنگ مورد علاقه‌تان را در جايي مي‌بينيد، معمولاً دومين سطح بزرگ، يعني كف اتاق را ناديده مي‌گيريد و تنها به ديوارها فكر مي‌كنيد. با اينحال، كف اتاق ‌بدون در نظر گرفتن جنسش، رنگي دارد كه آن هم مي‌تواند تنوع بيشماري داشته باشد.

براي مثال، يك كف چوبي، تنها به رنگ چوب نيست، بلكه مي‌تواند عسلي، آلبالويي، تيره يا ليمويي باشد. يك رنگ خوب تنها زماني مي‌تواند در خانه شما هم خوب به نظر برسد كه با رنگ كف، ارتباط مناسبي داشته باشد. بنابراين هنگامي كه الگوهاي رنگي‌تان را امتحان مي‌كنيد، آن‌ها را نزديك كف اتاق بگيريد نه در وسط ديوار، تا بتوانيد به طور همزمان ديوار و كف را ببينيد. به ياد داشته باشيد ديوار به طور مثال قرمز، در جوار كف اتاق آلبالويي تأثير بسيار متفاوتي نسبت به كف اتاق بلوطي رنگ خواهد داشت.

12-اجازه بدهيدآثار هنري‌ راهنمايتان باشند.اين روشي كم اشتباه است. همه كارهاي هنري‌اي را كه مي‌خواهيد در اتاق‌تان استفاده كنيد، كنار هم بچينيد. رنگ مورد نظرتان براي ديوار را از ميان آن‌ها انتخاب كنيد و نمونه رنگي‌اي كه با آن مطاقبت دارد را بيابيد. روش مشابهي را مي‌توان درمورد منسوجات و فرش نيز به كار برد. انتخاب يكي از رنگ‌هاي لطيف فرش مي‌تواند ابعاد تازه‌اي به كل فضا بدهد.

13-با لوازم و مبلمان منزل هماهنگ باشيد.اگر رنگ مثلاً كاناپه به ديوارها نخورد، مي‌تواند كل اتاق را تحت تأثير قرار دهد. اگر شما سعي كنيد براي جبران كاناپه‌اي كه مورد علاقه‌تان نيست رنگي را براي ديوار انتخاب كنيد كه دوستش داريد، اما به رنگ كاناپه نمي‌خورد، نااميد خواهيد شد. اشتباه را با اشتباه جبران نكنيد. رنگي را برگزينيد كه آنچه را داريد تكميل مي‌كند؛ در اين صورت هم كليت اتاق و هم آن وسيله‌اي كه دوستش نداريد بهتر ديده خواهند شد.

14-نواقص معماري را جبران كنيد.يك آپارتمان زيرِ همكف تاريك، با سقف كوتاه كه كاملاً مفروش است، مطمئنآ اگر با رنگي مثل خاكستري زغالي رنگ‌آميزي شود، خيلي شيك‌تر از زماني خواهد بود كه به رنگ زرد آفتابي پريده‌اي باشد كه تنها حالت ملالت‌آور فضا را دوچندان مي‌كند؛ چرا كه در جاي مناسب استفاده نشده است. اگر شما فضايي با معماري و نور عالي داريد به ندرت در استفاده و انتخاب رنگ به مشكل برخواهيد خورد، و رنگ‌هاي روشن به درخشش بيشتر جزييات اتاق‌تان كمك مي‌كنند.

اگر ساختمان شما بر خلاف اين است، رنگ‌هاي خاكستري‌ و خنثي‌تر را بكار ببريد؛ اگرچه اين بر خلاف ميل و احساس شماست، اما مي‌تواند به يك فضاي گرفته، حضوري قدرتمند ببخشد. همچنين شما هميشه مي‌توانيد با نورپردازي خوب و استفاده از اثاثيه كوچكي با رنگ‌هاي روشن‌تر و خالص‌تر، فضا را تلطيف كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۲۷:۴۷ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

نكاتي كه بايد قبل از نقاشي ساختمان رعايت كنيم

شايد شما هم تصميم به رنگ آميزي منزلتان گرفته باشيد.شش مرحله پيش از نقاشي مناسب ترين موقعيت براي انجام پروژه رنگ آميزي ديوارهاي ساختمان، هنگامي است كه شرايط آب و هوايي موجود امكان باز گذاشتن در و پنجره ها را مهيا كرده و در نتيجه بتوان مرحله خشك شدن سريع لايه رنگي را به جريان هوا و گرماي آن سپرد.

logo.gif (368×86)

حال اگر شما نيز فرصت را غنيمت شمرده و مهم تر از همه قصد داريد اين پروژه را خودتان انجام دهيد، نقاشي ساختمان اگرچه به ظاهر ساده به نظر مي آيد ولي داراي چندين مرحله بوده و رعايت نكاتي در هر مرحله مي تواند با سرعت بيشتر به نتيجه بهتري منجر شود. اين مراحل و نكات آنها عبارتند از:

۱) جمع آوري لوازم كاربردي و دكوراسيوني و همچنين پوشش آنها: پس از جمع كردن لوازم در گوشه اي از فضا، آنها را با لايه اي پلاستيكي خوب پوشش دهيد. براي اين منظور شما مي توانيد اين لايه هاي پلاستيكي را به صورت متري تهيه كنيد.

۲) محدود كردن نواحي مورد نظر براي نقاشي و پوشش قسمت هاي هم جوار براي محافظت از آغشته شدن به رنگ هنگام نقاشي ماسكه كردن: به عنوان مثال پوشاندن كليدها و پريزهاي برق و تلفن، شيشه هاي پنجره ها، دستگيره هاي درها و غيره از جمله اين اقدامات هستند. براي انجام اين كار از نوارچسب هاي كاغذي به تنهايي و يا به همراه روزنامه مي توانيد استفاده كنيد. حتي ممكن است شما بخواهيد تنها قسمت هايي از يك ديوار را آن هم با رنگي متفاوت پوشش دهيد كه در چنين شرايطي نيز چسب هاي نواري كاغذي ابزار اصلي محسوب مي شوند.

naghashi.org-4.png (355×200)

نكته: در صورتي كه چسب نواري كاغذي را براي ماسكه كردن انتخاب كرده ايد، توجه داشته باشيد تا خشك شدن كامل لايه رنگي، هرگز بر كندن آن اصرار نورزيد زيرا امكان برداشته شدن لايه رنگ به همراه چسب وجود دارد. حال اگر با وجود خشك شدن رنگ كندن چسب به راحتي انجام نمي گيرد، كافي است پنبه اي را به تينر روغني آغشته كرده و بر روي چسب بماليد سپس آن را به آرامي از روي سطح رنگ جدا سازيد.

توجه: به هيچ وجه به جاي تينر روغني، تينر فوري را امتحان نكنيد زيرا تينر فوري رنگ ديوار را در خود حل كرده و شما مجبور خواهيد بود دوباره آن ديوار را رنگ كنيد.

۳) مرحله زيرسازي: كليه قسمت هاي فرورفته اي را كه در اثر ضربه بر روي ديوار پديد آمده است با گچ و يا بتونه پر كرده و سپس هرگونه اختلاف سطح را با سمباده صاف و يكنواخت كنيد. به اين ترتيب بستري مناسب براي رنگ آميزي حاصل مي شود.

۴)مرحله انتخاب و ساخت رنگ : ابتدا نوع رنگ مورد نظر را با توجه به ديوار، سقف و غيره و همچنين پوشش قبلي آن انتخاب كرده و سپس به مرحله ديگر يعني ساخت رنگ دلخواه بپردازيد. به عنوان مثال براي پوشش كليه سقف ها به جز سقف آشپزخانه و سرويس هاي بهداشتي كه شست وشوي ساليانه آن نياز است از رنگ پلاستيك استفاده مي شود.ديوارها را نيز اغلب با رنگ روغني مي پوشانند كه تنها تفاوت موجود ميان ميزان نسبت ماتي و براقي رنگ روغن است كه آن هم با توجه به مكان و كاركرد آن انتخاب مي شود. به اين معنا كه براي سطوحي كه شست وشوي بيشتر لازم دارند، ميزان رنگ روغني براق نسبت به مات مي بايست بيشتر بوده و در مورد ديوارهاي ديگر مكان ها اين ميزان تقريبا نصف نصف و يا حتي مقدار رنگ مات كمي بيشتر از رنگ براق است.

نكته ۱) اگر براي دستيابي به رنگ دلخواه چند رنگ را با هم مخلوط كرده ايد، پيش از استفاده بر روي ديوار توجه داشته باشيد كه همواره رنگ خيس دوپرده روشن تر از خشك شده همان رنگ است. براي امتحان بيشتر نيز شما مي توانيد قسمتي از در قوطي رنگ و يا قطعه فلزي بدون استفاده اي را با لايه اي از رنگ پوشش داده و كمي صبر كنيد. رنگ بر روي فلز با سرعت بيشتري خشك شده و نتيجه زودتر حاصل مي شود.

kkkkkk.gif (400×150)

نكته ۲) در صورتي كه نمونه رنگي را ساخته و در انتخاب آن اطمينان داريد، براي درست كردن مقدار زيادي از آن لازم است همان فرمول تركيب رنگي را استفاده كرده و جهت امتحان قطره اي از رنگ نمونه را در داخل قوطي رنگ ساخته شده بچكانيد. با اين كار به راحتي مي توانيد رنگ نمونه انتخابي و رنگ ساخته شده را با هم مقايسه كنيد.

نكته ۳) اين روزها كارخانجات ساخت رنگ دست به توليد طيف وسيعي از رنگ هاي گوناگون زده اند كه به اين ترتيب سليقه همه افراد به راحتي قابل تامين است.

۵) انتخاب ابزار رنگ آميزي: براي رنگ آميزي سطوح داخلي ساختمان و لوازم گوناگون سه نوع ابزار رايج وجود دارد

الف) قلم مو

ب) غلتك

نقاشی-ساختمان-قلی-پور.gif (594×135)

ج) پيستوله

كه باتوجه به شرايط سطح مورد نظر براي رنگ آميزي بايد از يك و يا تركيبي از چند تاي آنها استفاده كرد.

۶) مرحله رنگ آميزي: پس از انتخاب نوع رنگ و ابزار، براي رنگ آميزي اقدام كنيد ولي پيش از آن ابتدا رنگ ها را صاف كنيد. به اين ترتيب رنگي صاف و بدون ناخالصي حاصل مي شود. اين كار در مورد استفاده از رنگ هاي باقي مانده از پروژه هاي قبلي نقاشي ساختمان الزامي است زيرا رنگ به مرور زمان و در مجاورت با هوا رويه بسته و در نتيجه ناخالصي هايي در آن به وجود مي آيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۹:۰۹ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

نقاشي كردن ديوار و رنگ آميزي ديوارها

رنگ آميزي و نقاشي ديوارهاي ساختمان – رنگي كردن ديوارها

logo.gif (368×86)

تركيب رنگها، ساختن رنگ جديد و پاشيدن آن به ديوار اتاق يكي از لذت بخش ترين كارهايي است كه هم تفريح به حساب مي ايد و هم يك كار به صرفه براي كساني كه مي خواهند قبل از سال نو ديوارهاي خانه را هم نو نوار كنند.اين كار براي كساني كه طبع هنري دارند و مي‌توانند تركيب رنگ‌هاي باحال در بياورد خيلي عالي است.

در فصل زمستان بسياري از افراد به تكاپو مي افتند تا در روزهاي پاياني سال، رنگ و لعابي جديد به در و ديوار خانه شان ببخشند. پيشنهاد مي كنيم پيش از شروع كارتان، اين گزارش را بخوانيد و از ايده هاي جالب ما در رنگ آميزي منزل تان بهره مند شويد.

بيشتر خانه هاي ما ايراني ها به رنگ هاي نزديك به سفيد رنگ آميزي مي شوند. شايد تركيب رنگ سفيد و آبي يا سفيد و گلبهي را زياد ديده باشيم. اما بايد بدانيد رنگ هاي زيبا و متنوع ديگري نيز مي توان براي ديوار اتاق هاي مختلف خانه انتخاب كرد.

حتي اگر رنگ هاي ملايم مد نظر شماست، باز هم تركيبات متنوعي وجود دارند كه كمك كننده هستند. در اين مطلب چند پيشنهاد بسيار جالب از طراحان دكوراسيون داخلي برايتان ذكر كرده ايم.

naghashi.org-4.png (355×200)

خانه هاي كوچك

انتخاب رنگ براي خانه‌هاي كوچك خيلي مهم است. يادتان باشد كه رنگ‌هاي تيره فضا را كوچك‌تر نشان مي‌دهند. اگر شما يك هال كوچولو داريد و رنگ البالويي يا بنفش رنگ مورد علاقه تان است، خب به شما  توصيه مي‌كنيم كه به حرف ما گوش نكنيد و آن رنگ را روي ديوارتان بزنيد.

 

چون بالاخره آدم بايد اول و آخر برود دنبال كاري كه دلش بهش مي‌گويد اما اگر توصيه ما را مي‌خواهيد هرگز..هرگز از رنگ‌هايي كه خيلي توجه را جلب مي‌كنند به قول معروف جيغ مثل زرد و قرمز، رنگهاي تيره مثل آلبالويي و زرشكي و رنگهايي اداري مثل آبي و خاكستري براي تمام ديوارهاي خانه كوچك‌تان استفاده نكنيد.

رنگ منحصر بفرد براي ديوار اتاقتان بسازيد

kkkkkk.gif (400×150)

1.  قرمز روي قرمز

براي قرمز كردن ديوارها خوب است از رنگ قرمز گوجه اي استفاده كنيد و حدود 6 بار رنگ روي رنگ بياوريد تا حسابي عميق و جاندار شود. سپس مي توانيد از قرمز مايل به قهوه اي روي گچ بري هاي ديوار استفاده كنيد تا حالت سايه ايجاد شود و ديوار كمي كنتراست پيدا كند. اين تركيب رنگ بسيار عميق، آتشين و هيجان انگيز است اما شايد جالب باشد بدانيد، اتاقي با اين رنگ براي استراحت بسيار مناسب است. رنگ قرمز شما را به درون مي كشد. قرمز براي اتاق مطالعه نيز مناسب است.

2. طوسي و ماهوني (قهوه اي مايل به قرمز)

توسي بسيار ملايم كه ته مايه آبي دارد بسيار آرامش بخش است و حسي همچون آسمان و اقيانوس دارد. اين رنگ براي اتاق مطالعه بسيار مناسب است. اين رنگ به هيچ وجه حس رنگ آبي خالص كه شايد كودكانه به نظر برسد را ندارد زيرا بيشتر حجم آن را توسي تشكيل داده است. براي گچ بري هاي ديوار نيز به جاي رنگ هاي سفيد يا سياه از رنگ قهوه اي شكلاتي استفاده كنيد – درست همچون زمين در مقابل آسمان.

3. طوسي و ياسي

نقاشی-ساختمان-قلی-پور.gif (594×135)

براي رنگ آميزي خانه هايي كه كنار دريا هستند مي توان از رنگ زيباي توسي براي ديوارها و براي تزئينات آن از رنگ ياسي بسيار روشن استفاده كرد. اين تركيب رنگ بسيار معنوي و نوراني است و درخشش دروني دارد.

4. آبي و سبز

ديوارهايي با رنگ آبي رنگ و رو رفته كه با رنگ سبز احاطه شده اند بسيار جالب توجه هستند. اين تركيب رنگ، به نوعي يادآوري كننده اقيانوس در روزهاي آفتابي و قدم زدن در كنار دريا است. مي توانيد در اين تركيب از رنگ كبالت (نقره اي-سفيد) و صورتي خاكي نيز استفاده كنيد تا ببينيد با احساسات شما چه مي كند.

5. آبي روي آبي

اين تركيب رنگ بسيار كلاسيك و سنتي است. به طوري كه ديوارها آبي كم رنگ هستند و گچ بري هاي ديوار به رنگ آبي آسماني و پررنگ تر رنگ آميزي مي شوند. همچون انعكاس آب هاي سرد در آسمان در يك غروب زمستاني. اين تركيب رنگ تا حدي تمايل به توسي و نوعي درخشندگي دارد. بنابراين، با گذشت زمان هرگز رنگ كهنه گي به خود نمي گيرد. اين رنگ بسيار كمرنگ و محو است و به همين دليل، موجب آرامش و شادي مي شود.

6. بادمجاني و سبز-طوسي

استفاده از رنگ بنفش تيره روي ديوارها بيانگر عمق فضا است. اين رنگ بسيار عميق است و تناليته تندي دارد. به همين جهت، مي توان كمي جسارت به خرج داد و در كنار چنين رنگ تندي، از تركيب رنگ سبز-آبي هيجان انگيز نيز استفاده كرد. اين رنگ براي اتاق خواب يا اتاق نشيمن چندان مناسب نيست زيرا خيلي پررنگ است. اما مي توانيد از آن براي اتاق مطالعه، كتابخانه يا اتاق آرايش خانم ها استفاده كنيد.

7. سبز و قهوه اي

دليل اينكه اين دو رنگ تركيب خوبي از خود نشان مي دهند اين است كه در طبيعت آن دو را به وفور در كنار هم مي بينيم، همچون برگ هاي سبز و تنه هاي قهوه اي درختان. ديوارهايي با رنگ سبز بسيار كم رنگ و تزئين آن با قهوه اي نماي زيبايي به فضا مي بخشد. اين تركيب رنگ بسيار آرامش بخش است و بهتر است براي اتاق هاي كوچك، همچون اتاق مطالعه استفاده شود.

8. آبي و طوسي

براي دستشويي و حمام مي توان از تركيب رنگ آبي و توسي استفاده كرد. اين رنگ بسيار آرامش بخش و مناسب است.

با اين ترفندها هنر نمايي كنيد

تا حد امكان بايد گچ بري ها را محو كرد . به همين منظور بايد رنگ گچبري ديوار را به رنگ سفيد درآوريم تا مشخص نباشد . از كاغذ ديواري نبايد در سبك مدرن استفاده شود ، براي تنوع مي توانيد به يكي از ديوارها اينه نصب كنيد . رنگهاي روشن مانند رنگ استخواني در صورتيكه با يك تضاد ملايم رنگ در درب ها و يا يك رنگ مليح در و ملايم در گچبري ها همراه باشد مي تواند جلوي زيبايي به خانه بدهد.

در مرحله اول، طبعا شما رنگي را انتخاب خواهيد كرد كه با آنچه در ذهن داريد مطابقت داشته باشد. مهم اين است كه حتي اگر رنگ مورد نظر شما سفيد باشد، تمام اتاقها را بايد با نوع رنگ سفيد رنگ كنيد تا نتيجه، رنگي يك دست باشد. اين چهارده توصيه، در مراحل بعدي رنگ آميزي و چيدمان ميتواند مفيد باشد:

1. براي ايجاد جذابيت در يك اتاق، از وسايلي كه درست همرنگ ديوار باشد استفاده نكنيد. براي انتخاب رنگ ديوار، لوازم منزل خود را در نظر بگيريد و با توجه به رنگهاي موجود در آن، رنگي مناسب را انتخاب كنيد. به ياد داشته باشيد كه تركيبات متنوع، فضايي پويا و نيرو بخش ايجاد ميكند.

2. اگر براي هر اتاق رنگي مجزا در نظر داريد، فضاهاي بين اتاقها مانند راهرو، ورودي و راه پله را به رنگ خاكستري ملايمي با ته رنگي از رنگ ديوار درآوريد تا تبديل رنگها به يكديگر زيباتر شود.

3. رنگي را براي خانه خود در نظر بگيريد و آنرا در حجمهاي متفاوت در اتاقها به كار ببريد. اين رنگ ميتواند در يك اتاق رنگ غالب، در اتاقي رنگ چند وسيله و در اتاق سوم تنها به عنوان چاشنيهايي در گوشه و كنار به كار ببريد. چنين روشي، هماهنگي را در تمام خانه برقرار خواهد كرد.

4. رنگهاي روشن، با روح و متمايل به گستردگي هستند و در نتيجه اتاق را بزرگتر و روشنتر از آنچه هست نشان ميدهند. رنگهاي تيره گرم و فريبنده هستند و اتاقهاي بسيار بزرگ، حالتي خودماني و دوستانه ميدهند.

5. اگر قصد داريد ديوارهايي را به رنگ تيره يا بسيار درخشان درآوريد، بتونه كاري و آستري آن را هم از همان رنگ بزنيد.

6. نقصهاي معماري را با استفاده از رنگهاي خنثي در ديوار، سقف و كف اتاق به طوري كه حالتي يكپارچه به خود بگيرند، برطرف نماييد.

7. براي بلند تر جلوه كردن ديوارها، رنگ آها را تا سقف به طور يك نواخت ادامه دهيد و در نزديكي سقف رنگ را با نوارهاي تزئيني و مانند آن قطع نكنيد. اگر سقف داراي حاشيه تزئيني يا لبه برجسته است، ميتوانيد اين حاشيه را نيز به رنگ ديوار درآوريد. رنگ روشن سقف را بلندتر جلوه ميدهد.

8. براي كوتاه نشان دادن سقفهاي بسيار بلند و يا تشديد حالت خودماني يك اتاق، رنگ ديوار را از 20 تا 30 سانتي متر مانده به سقف قطع كنيد و باقي آنرا به رنگ سقف رنگ آميزي كرده يا با نوارهاي تزئيني بپوشانيد. تيره كردن سقف هم ميتواند چنين حالتي را ايجاد كند.

9. با رنگ آميزي ديوارهاي كوتاهتر (كم عرض تر) به رنگي تيره تر از ديوارهاي بلندتر ميتوانيد يك اتاق كشيده و باريك را عريض تر جلوه دهيد.

10. اگر براي سقف اتاقي رنگ سفيد را در نظر گرفته ايد، براي هماهنگ كردن رنگ اتاق با سقف، اندكي از رنگ ديوار را به رنگ سفيد اضافه كنيد.

11-رنگ كف اتاق را فراموش نكنيد.اين شايد شايع‌ترين اشتباه تازه كارهاست. هنگامي كه رنگ مورد علاقه‌تان را در جايي مي‌بينيد، معمولاً دومين سطح بزرگ، يعني كف اتاق را ناديده مي‌گيريد و تنها به ديوارها فكر مي‌كنيد. با اينحال، كف اتاق ‌بدون در نظر گرفتن جنسش، رنگي دارد كه آن هم مي‌تواند تنوع بيشماري داشته باشد.

براي مثال، يك كف چوبي، تنها به رنگ چوب نيست، بلكه مي‌تواند عسلي، آلبالويي، تيره يا ليمويي باشد. يك رنگ خوب تنها زماني مي‌تواند در خانه شما هم خوب به نظر برسد كه با رنگ كف، ارتباط مناسبي داشته باشد. بنابراين هنگامي كه الگوهاي رنگي‌تان را امتحان مي‌كنيد، آن‌ها را نزديك كف اتاق بگيريد نه در وسط ديوار، تا بتوانيد به طور همزمان ديوار و كف را ببينيد. به ياد داشته باشيد ديوار به طور مثال قرمز، در جوار كف اتاق آلبالويي تأثير بسيار متفاوتي نسبت به كف اتاق بلوطي رنگ خواهد داشت.

12-اجازه بدهيدآثار هنري‌ راهنمايتان باشند.اين روشي كم اشتباه است. همه كارهاي هنري‌اي را كه مي‌خواهيد در اتاق‌تان استفاده كنيد، كنار هم بچينيد. رنگ مورد نظرتان براي ديوار را از ميان آن‌ها انتخاب كنيد و نمونه رنگي‌اي كه با آن مطاقبت دارد را بيابيد. روش مشابهي را مي‌توان درمورد منسوجات و فرش نيز به كار برد. انتخاب يكي از رنگ‌هاي لطيف فرش مي‌تواند ابعاد تازه‌اي به كل فضا بدهد.

13-با لوازم و مبلمان منزل هماهنگ باشيد.اگر رنگ مثلاً كاناپه به ديوارها نخورد، مي‌تواند كل اتاق را تحت تأثير قرار دهد. اگر شما سعي كنيد براي جبران كاناپه‌اي كه مورد علاقه‌تان نيست رنگي را براي ديوار انتخاب كنيد كه دوستش داريد، اما به رنگ كاناپه نمي‌خورد، نااميد خواهيد شد. اشتباه را با اشتباه جبران نكنيد. رنگي را برگزينيد كه آنچه را داريد تكميل مي‌كند؛ در اين صورت هم كليت اتاق و هم آن وسيله‌اي كه دوستش نداريد بهتر ديده خواهند شد.

14-نواقص معماري را جبران كنيد.يك آپارتمان زيرِ همكف تاريك، با سقف كوتاه كه كاملاً مفروش است، مطمئنآ اگر با رنگي مثل خاكستري زغالي رنگ‌آميزي شود، خيلي شيك‌تر از زماني خواهد بود كه به رنگ زرد آفتابي پريده‌اي باشد كه تنها حالت ملالت‌آور فضا را دوچندان مي‌كند؛ چرا كه در جاي مناسب استفاده نشده است. اگر شما فضايي با معماري و نور عالي داريد به ندرت در استفاده و انتخاب رنگ به مشكل برخواهيد خورد، و رنگ‌هاي روشن به درخشش بيشتر جزييات اتاق‌تان كمك مي‌كنند.

اگر ساختمان شما بر خلاف اين است، رنگ‌هاي خاكستري‌ و خنثي‌تر را بكار ببريد؛ اگرچه اين بر خلاف ميل و احساس شماست، اما مي‌تواند به يك فضاي گرفته، حضوري قدرتمند ببخشد. همچنين شما هميشه مي‌توانيد با نورپردازي خوب و استفاده از اثاثيه كوچكي با رنگ‌هاي روشن‌تر و خالص‌تر، فضا را تلطيف كنيد.

 

نقاشي ساختمان در خيابان بمهن كرج

نقاشي ساختمان در خيابان پيشاهنگي كرج

نقاشي ساختمان در چهار راه گلزار كرج

نقاشي ساختمان در گلزار غربي كرج

نقاشي ساختمان در گلزار شرقي كرج

نقاشي ساختمان در خيابان درختي كرج

نقاشي ساختمان در امام زاده طاهر

نقاشي ساختمان در خيابان شهرداري وليعصر

نقاشي ساختمان در خيابان خانجاني كرج

نقاشي ساختمان در امام خميني كرج

نقاشي ساختمان در خيابان كاج

نقاشي ساختمان در خيابان كاج كرج

نقاشي ساختمان در خيابان ارم كرج

نقاشي ساختمان در پل شهيدا كرج

نقاشي ساختمان در ميدان فرهنگ كرج

نقاشي ساختمان در اميركبير كرج

نقاشي ساختمان در بلوار جهاد كرج

نقاشي ساختمان در زندان قزلحصار كرج


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۰:۴۹ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

نقاشي ساختمان در تمامي استان البرز و شهر كرج

ارائه انواع نقاشي ساختمان كرج و استان البرز در تمامي مناطق

logo.gif (368×86)

شما مي توانيد در هر منطقه اي كه در استان تهران يا البرز قرار داريد ، با ما تماس بگيريد تا علاوه بر مشاوره و راهنمايي رايگان در مورد نقاشي منزل خود، ساختمان خود را با قيمت مناسب نقاشي كنيد.

خدمات نقاشي ساختمان ايران در سراسر استان تهران و البرز به ويژه در استان البرز و كرج مي باشد

—————————*,*,*—————————

naghashi.org-4.png (355×200)

كافيست هم اكنون با ما تماس حاصل نماييد تا با قيمت نقاشي ساختمان در طرح و رنگ هاي متنوع آگاه شويد

منتظر تماس شما هستيم

—————————*,*,*—————————

نقاشي ساختمان در مناطق مختلف استان البرز ,كرج

kkkkkk.gif (400×150)

بنياد  ,  مركز شهر كرج ,مصباح كرج ,سرحدآباد ,ساساني (شهيد صدوقي) ,آسارا ,ماهدشت ,شهرك استاندارد ,چهارراه طالقاني ,رزكان ,واريان شهر ,نوروز اباد و شيخ آباد ,ولدآباد ,اتحاد ,شهرك استادان ,اسلام‌آباد (كرج)اسلام‌آباد ,آسياب برجي ,اصفهاني‌ها ,اكبرآباد ,اوقافي(كوي اماميه) ,باغستان ,المهدي ,محله بهار ,جهانشهر ,جوادآباد ,چهارصددستگاه كرج ,حاجي‌آباد ,حسن‌آباد ,حسين‌آباد

حصار ,حصار بالا ,حصارك ,حيدرآباد ,خيابان فردوسي ,شهرك خرمدشت ,دهقان‌ويلا ,دولت‌آباد ,رزكان نو ,زيبادشت ,سرجوب ,يزديها. بهمن ۱۶ ,سهرابيه ,شاهين ويلا ,شهر صنعتي ,شهرك ۱۱۰ ,جعفرآباد (جعفريه) ,مشكين دشت

شهرك امام ,شهرك امام رضا ,شهرك پيشاهنگي ,شهرك گلدشت ,شهرك جهازي‌ها ,شهرك خاتم الانبياء ,شهرك ذوب آهن ,شهرك شاهد ,شهرك شهيد رستمي ,شهرك شهيد مطهري ,شهرك شيخ سعدي ,شهرك فرهنگيان ,شهرك نگارستان ,شهرك وحدت ,شهرك منظريه ,شهرك ياس ,شكرآباد ,عظيميه (شهرك رسالت) ,فاز ۴ ,فرديس ,قزلحصار ,قلمستان

كردان ,كوي اماميه ,كوي بنفشه ,كوي شقايق ,كوي قائم ,كوي كارمندان جنوبي ,كوي كارمندان شمالي ,كوي مدرس ,كوي ولي‌عصر ,كيانمهر ,كمالشهر ,گرمدره ,گلشهر ,گوهردشت (رجايي‌شهر) ,رستاخيز

محمد شهر ,مهرويلا ,مهرشهر ,ماهدشت ,نوروزآباد ,همت‌آباد ,وسيه ,وهرجرد ,ويان ,اشتهارد ,شهرك طالقاني ,باغستان ,بنياد(۳۵۰ متري) ,شهرك ظفر ,كوهپايه ,شهرك احساني نژاد۲ ,شهرك كوثر ,۴۵ متري گلشهر

—————————*,*,*—————————

نقاشي ساختمان در شمال ، شمال غرب ، شمال شرق تهران ,غرب تهران ، مركز تهران ، شرق تهران ,جنوب ، جنوب شرق ، جنوب غرب تهران  و تمامي استان تهران و شهر تهران ,استان البرز و شهر كرج مي باشد

kkkkkk.gif (400×150)

—————————*,*,*—————————

نقاشي ساختمان در نواحي مختلف استان تهران ,استان البرز(كرج): تجريش ,پونك ,ونك ,پاسداران ,شهرك غرب ,صادقيه ,تهرانپارس ,انقلاب ,وليعصر ,مولوي ,شوش ,شهرري ,مركز شهر كرج ,حصار

نقاشي ساختمان در شهرستان هاي مختلف استان تهران : اسلام شهر, ورامين ,فيروزكوه ,دماوند ,بومهن ,اسلام شهر ,رباط كريم ,پرديس و …

خدمات ما در سراسر استان تهران (و شهر تهران) و البرز (و شهر كرج) مي باشد

نقاشی-ساختمان-قلی-پور.gif (594×135)


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۴:۴۹ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

نقاشي كردن ديوار و رنگ آميزي ديوارها

رنگ آميزي و نقاشي ديوارهاي ساختمان – رنگي كردن ديوارها

نقاشی-ساختمان-قلی-پور.gif (594×135)

تركيب رنگها، ساختن رنگ جديد و پاشيدن آن به ديوار اتاق يكي از لذت بخش ترين كارهايي است كه هم تفريح به حساب مي ايد و هم يك كار به صرفه براي كساني كه مي خواهند قبل از سال نو ديوارهاي خانه را هم نو نوار كنند.اين كار براي كساني كه طبع هنري دارند و مي‌توانند تركيب رنگ‌هاي باحال در بياورد خيلي عالي است.

در فصل زمستان بسياري از افراد به تكاپو مي افتند تا در روزهاي پاياني سال، رنگ و لعابي جديد به در و ديوار خانه شان ببخشند. پيشنهاد مي كنيم پيش از شروع كارتان، اين گزارش را بخوانيد و از ايده هاي جالب ما در رنگ آميزي منزل تان بهره مند شويد.

بيشتر خانه هاي ما ايراني ها به رنگ هاي نزديك به سفيد رنگ آميزي مي شوند. شايد تركيب رنگ سفيد و آبي يا سفيد و گلبهي را زياد ديده باشيم. اما بايد بدانيد رنگ هاي زيبا و متنوع ديگري نيز مي توان براي ديوار اتاق هاي مختلف خانه انتخاب كرد.

حتي اگر رنگ هاي ملايم مد نظر شماست، باز هم تركيبات متنوعي وجود دارند كه كمك كننده هستند. در اين مطلب چند پيشنهاد بسيار جالب از طراحان دكوراسيون داخلي برايتان ذكر كرده ايم.

kkkkkk.gif (400×150)

خانه هاي كوچك

انتخاب رنگ براي خانه‌هاي كوچك خيلي مهم است. يادتان باشد كه رنگ‌هاي تيره فضا را كوچك‌تر نشان مي‌دهند. اگر شما يك هال كوچولو داريد و رنگ البالويي يا بنفش رنگ مورد علاقه تان است، خب به شما  توصيه مي‌كنيم كه به حرف ما گوش نكنيد و آن رنگ را روي ديوارتان بزنيد.

 

چون بالاخره آدم بايد اول و آخر برود دنبال كاري كه دلش بهش مي‌گويد اما اگر توصيه ما را مي‌خواهيد هرگز..هرگز از رنگ‌هايي كه خيلي توجه را جلب مي‌كنند به قول معروف جيغ مثل زرد و قرمز، رنگهاي تيره مثل آلبالويي و زرشكي و رنگهايي اداري مثل آبي و خاكستري براي تمام ديوارهاي خانه كوچك‌تان استفاده نكنيد.

رنگ منحصر بفرد براي ديوار اتاقتان بسازيد

naghashi.org-4.png (355×200)

1.  قرمز روي قرمز

براي قرمز كردن ديوارها خوب است از رنگ قرمز گوجه اي استفاده كنيد و حدود 6 بار رنگ روي رنگ بياوريد تا حسابي عميق و جاندار شود. سپس مي توانيد از قرمز مايل به قهوه اي روي گچ بري هاي ديوار استفاده كنيد تا حالت سايه ايجاد شود و ديوار كمي كنتراست پيدا كند. اين تركيب رنگ بسيار عميق، آتشين و هيجان انگيز است اما شايد جالب باشد بدانيد، اتاقي با اين رنگ براي استراحت بسيار مناسب است. رنگ قرمز شما را به درون مي كشد. قرمز براي اتاق مطالعه نيز مناسب است.

2. طوسي و ماهوني (قهوه اي مايل به قرمز)

توسي بسيار ملايم كه ته مايه آبي دارد بسيار آرامش بخش است و حسي همچون آسمان و اقيانوس دارد. اين رنگ براي اتاق مطالعه بسيار مناسب است. اين رنگ به هيچ وجه حس رنگ آبي خالص كه شايد كودكانه به نظر برسد را ندارد زيرا بيشتر حجم آن را توسي تشكيل داده است. براي گچ بري هاي ديوار نيز به جاي رنگ هاي سفيد يا سياه از رنگ قهوه اي شكلاتي استفاده كنيد – درست همچون زمين در مقابل آسمان.

3. طوسي و ياسي

براي رنگ آميزي خانه هايي كه كنار دريا هستند مي توان از رنگ زيباي توسي براي ديوارها و براي تزئينات آن از رنگ ياسي بسيار روشن استفاده كرد. اين تركيب رنگ بسيار معنوي و نوراني است و درخشش دروني دارد.

4. آبي و سبز

logo.gif (368×86)

ديوارهايي با رنگ آبي رنگ و رو رفته كه با رنگ سبز احاطه شده اند بسيار جالب توجه هستند. اين تركيب رنگ، به نوعي يادآوري كننده اقيانوس در روزهاي آفتابي و قدم زدن در كنار دريا است. مي توانيد در اين تركيب از رنگ كبالت (نقره اي-سفيد) و صورتي خاكي نيز استفاده كنيد تا ببينيد با احساسات شما چه مي كند.

5. آبي روي آبي

اين تركيب رنگ بسيار كلاسيك و سنتي است. به طوري كه ديوارها آبي كم رنگ هستند و گچ بري هاي ديوار به رنگ آبي آسماني و پررنگ تر رنگ آميزي مي شوند. همچون انعكاس آب هاي سرد در آسمان در يك غروب زمستاني. اين تركيب رنگ تا حدي تمايل به توسي و نوعي درخشندگي دارد. بنابراين، با گذشت زمان هرگز رنگ كهنه گي به خود نمي گيرد. اين رنگ بسيار كمرنگ و محو است و به همين دليل، موجب آرامش و شادي مي شود.

6. بادمجاني و سبز-طوسي

استفاده از رنگ بنفش تيره روي ديوارها بيانگر عمق فضا است. اين رنگ بسيار عميق است و تناليته تندي دارد. به همين جهت، مي توان كمي جسارت به خرج داد و در كنار چنين رنگ تندي، از تركيب رنگ سبز-آبي هيجان انگيز نيز استفاده كرد. اين رنگ براي اتاق خواب يا اتاق نشيمن چندان مناسب نيست زيرا خيلي پررنگ است. اما مي توانيد از آن براي اتاق مطالعه، كتابخانه يا اتاق آرايش خانم ها استفاده كنيد.

7. سبز و قهوه اي

دليل اينكه اين دو رنگ تركيب خوبي از خود نشان مي دهند اين است كه در طبيعت آن دو را به وفور در كنار هم مي بينيم، همچون برگ هاي سبز و تنه هاي قهوه اي درختان. ديوارهايي با رنگ سبز بسيار كم رنگ و تزئين آن با قهوه اي نماي زيبايي به فضا مي بخشد. اين تركيب رنگ بسيار آرامش بخش است و بهتر است براي اتاق هاي كوچك، همچون اتاق مطالعه استفاده شود.

8. آبي و طوسي

براي دستشويي و حمام مي توان از تركيب رنگ آبي و توسي استفاده كرد. اين رنگ بسيار آرامش بخش و مناسب است.

با اين ترفندها هنر نمايي كنيد

تا حد امكان بايد گچ بري ها را محو كرد . به همين منظور بايد رنگ گچبري ديوار را به رنگ سفيد درآوريم تا مشخص نباشد . از كاغذ ديواري نبايد در سبك مدرن استفاده شود ، براي تنوع مي توانيد به يكي از ديوارها اينه نصب كنيد . رنگهاي روشن مانند رنگ استخواني در صورتيكه با يك تضاد ملايم رنگ در درب ها و يا يك رنگ مليح در و ملايم در گچبري ها همراه باشد مي تواند جلوي زيبايي به خانه بدهد.

در مرحله اول، طبعا شما رنگي را انتخاب خواهيد كرد كه با آنچه در ذهن داريد مطابقت داشته باشد. مهم اين است كه حتي اگر رنگ مورد نظر شما سفيد باشد، تمام اتاقها را بايد با نوع رنگ سفيد رنگ كنيد تا نتيجه، رنگي يك دست باشد. اين چهارده توصيه، در مراحل بعدي رنگ آميزي و چيدمان ميتواند مفيد باشد:

1. براي ايجاد جذابيت در يك اتاق، از وسايلي كه درست همرنگ ديوار باشد استفاده نكنيد. براي انتخاب رنگ ديوار، لوازم منزل خود را در نظر بگيريد و با توجه به رنگهاي موجود در آن، رنگي مناسب را انتخاب كنيد. به ياد داشته باشيد كه تركيبات متنوع، فضايي پويا و نيرو بخش ايجاد ميكند.

2. اگر براي هر اتاق رنگي مجزا در نظر داريد، فضاهاي بين اتاقها مانند راهرو، ورودي و راه پله را به رنگ خاكستري ملايمي با ته رنگي از رنگ ديوار درآوريد تا تبديل رنگها به يكديگر زيباتر شود.

3. رنگي را براي خانه خود در نظر بگيريد و آنرا در حجمهاي متفاوت در اتاقها به كار ببريد. اين رنگ ميتواند در يك اتاق رنگ غالب، در اتاقي رنگ چند وسيله و در اتاق سوم تنها به عنوان چاشنيهايي در گوشه و كنار به كار ببريد. چنين روشي، هماهنگي را در تمام خانه برقرار خواهد كرد.

4. رنگهاي روشن، با روح و متمايل به گستردگي هستند و در نتيجه اتاق را بزرگتر و روشنتر از آنچه هست نشان ميدهند. رنگهاي تيره گرم و فريبنده هستند و اتاقهاي بسيار بزرگ، حالتي خودماني و دوستانه ميدهند.

5. اگر قصد داريد ديوارهايي را به رنگ تيره يا بسيار درخشان درآوريد، بتونه كاري و آستري آن را هم از همان رنگ بزنيد.

6. نقصهاي معماري را با استفاده از رنگهاي خنثي در ديوار، سقف و كف اتاق به طوري كه حالتي يكپارچه به خود بگيرند، برطرف نماييد.

7. براي بلند تر جلوه كردن ديوارها، رنگ آها را تا سقف به طور يك نواخت ادامه دهيد و در نزديكي سقف رنگ را با نوارهاي تزئيني و مانند آن قطع نكنيد. اگر سقف داراي حاشيه تزئيني يا لبه برجسته است، ميتوانيد اين حاشيه را نيز به رنگ ديوار درآوريد. رنگ روشن سقف را بلندتر جلوه ميدهد.

8. براي كوتاه نشان دادن سقفهاي بسيار بلند و يا تشديد حالت خودماني يك اتاق، رنگ ديوار را از 20 تا 30 سانتي متر مانده به سقف قطع كنيد و باقي آنرا به رنگ سقف رنگ آميزي كرده يا با نوارهاي تزئيني بپوشانيد. تيره كردن سقف هم ميتواند چنين حالتي را ايجاد كند.

9. با رنگ آميزي ديوارهاي كوتاهتر (كم عرض تر) به رنگي تيره تر از ديوارهاي بلندتر ميتوانيد يك اتاق كشيده و باريك را عريض تر جلوه دهيد.

10. اگر براي سقف اتاقي رنگ سفيد را در نظر گرفته ايد، براي هماهنگ كردن رنگ اتاق با سقف، اندكي از رنگ ديوار را به رنگ سفيد اضافه كنيد.

11-رنگ كف اتاق را فراموش نكنيد.اين شايد شايع‌ترين اشتباه تازه كارهاست. هنگامي كه رنگ مورد علاقه‌تان را در جايي مي‌بينيد، معمولاً دومين سطح بزرگ، يعني كف اتاق را ناديده مي‌گيريد و تنها به ديوارها فكر مي‌كنيد. با اينحال، كف اتاق ‌بدون در نظر گرفتن جنسش، رنگي دارد كه آن هم مي‌تواند تنوع بيشماري داشته باشد.

براي مثال، يك كف چوبي، تنها به رنگ چوب نيست، بلكه مي‌تواند عسلي، آلبالويي، تيره يا ليمويي باشد. يك رنگ خوب تنها زماني مي‌تواند در خانه شما هم خوب به نظر برسد كه با رنگ كف، ارتباط مناسبي داشته باشد. بنابراين هنگامي كه الگوهاي رنگي‌تان را امتحان مي‌كنيد، آن‌ها را نزديك كف اتاق بگيريد نه در وسط ديوار، تا بتوانيد به طور همزمان ديوار و كف را ببينيد. به ياد داشته باشيد ديوار به طور مثال قرمز، در جوار كف اتاق آلبالويي تأثير بسيار متفاوتي نسبت به كف اتاق بلوطي رنگ خواهد داشت.

12-اجازه بدهيدآثار هنري‌ راهنمايتان باشند.اين روشي كم اشتباه است. همه كارهاي هنري‌اي را كه مي‌خواهيد در اتاق‌تان استفاده كنيد، كنار هم بچينيد. رنگ مورد نظرتان براي ديوار را از ميان آن‌ها انتخاب كنيد و نمونه رنگي‌اي كه با آن مطاقبت دارد را بيابيد. روش مشابهي را مي‌توان درمورد منسوجات و فرش نيز به كار برد. انتخاب يكي از رنگ‌هاي لطيف فرش مي‌تواند ابعاد تازه‌اي به كل فضا بدهد.

13-با لوازم و مبلمان منزل هماهنگ باشيد.اگر رنگ مثلاً كاناپه به ديوارها نخورد، مي‌تواند كل اتاق را تحت تأثير قرار دهد. اگر شما سعي كنيد براي جبران كاناپه‌اي كه مورد علاقه‌تان نيست رنگي را براي ديوار انتخاب كنيد كه دوستش داريد، اما به رنگ كاناپه نمي‌خورد، نااميد خواهيد شد. اشتباه را با اشتباه جبران نكنيد. رنگي را برگزينيد كه آنچه را داريد تكميل مي‌كند؛ در اين صورت هم كليت اتاق و هم آن وسيله‌اي كه دوستش نداريد بهتر ديده خواهند شد.

14-نواقص معماري را جبران كنيد.يك آپارتمان زيرِ همكف تاريك، با سقف كوتاه كه كاملاً مفروش است، مطمئنآ اگر با رنگي مثل خاكستري زغالي رنگ‌آميزي شود، خيلي شيك‌تر از زماني خواهد بود كه به رنگ زرد آفتابي پريده‌اي باشد كه تنها حالت ملالت‌آور فضا را دوچندان مي‌كند؛ چرا كه در جاي مناسب استفاده نشده است. اگر شما فضايي با معماري و نور عالي داريد به ندرت در استفاده و انتخاب رنگ به مشكل برخواهيد خورد، و رنگ‌هاي روشن به درخشش بيشتر جزييات اتاق‌تان كمك مي‌كنند.

اگر ساختمان شما بر خلاف اين است، رنگ‌هاي خاكستري‌ و خنثي‌تر را بكار ببريد؛ اگرچه اين بر خلاف ميل و احساس شماست، اما مي‌تواند به يك فضاي گرفته، حضوري قدرتمند ببخشد. همچنين شما هميشه مي‌توانيد با نورپردازي خوب و استفاده از اثاثيه كوچكي با رنگ‌هاي روشن‌تر و خالص‌تر، فضا را تلطيف كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۶:۵۷ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

نقاشي ساختمان مناطق مختلف استان تهران و البرز

ارائه انواع نقاشي ساختمان در مناطق مختلف استان تهران و البرز

شهر تهران و كرجlogo.gif (368×86)

شما مي توانيد در هر منطقه اي كه در استان تهران يا البرز قرار داريد ، با ما تماس بگيريد تا علاوه بر مشاوره و راهنمايي رايگان در مورد نقاشي منزل خود، ساختمان خود را با قيمت مناسب نقاشي كنيد.

خدمات ما فعلا در سراسر استان تهران و البرز مي باشد

نقاشي ساختمان در شمال ، شمال غرب ، شمال شرق تهران – غرب تهران – شرق تهران و جنوب ، جنوب شرق ، جنوب غرب تهران و تمامي استان البرز و كرج مي باشد

نقاشي ساختمان در نواحي مختلف استان تهران – استان البرز(كرج): تجريش – پونك – ونك – پاسداران – شهرك غرب – صادقيه – تهرانپارس – انقلاب – وليعصر – مولوي – شوش – شهرري – مركز شهر كرج – حصار

نقاشي ساختمان در شهرستان هاي مختلف استان تهران : اسلام شهر- ورامين – فيروزكوه – دماوند – بومهن – اسلام شهر – رباط كريم – پرديس و …

نقاشي ساختمان در مناطق مختلف شهر تهران

naghashi.org-4.png (355×200)

نقاشي ساختمان در شمال تهران

آبك • آجودانيه • احتشاميه • اختياريه • نقاشي ساختمان اُزگُل • اسدآباد • اسلام‌آباد • نقاشي ساختمان اقدسيه • نقاشي ساختمان الهيه • امام‌زاده قاسم • امانيه • نقاشي ساختمان اميرآباد • نقاشي ساختمان اوين • باغ شاطر • باغ صبا • باغ فردوس • بهجت‌آباد • نقاشي ساختمان پاسداران • نقاشي ساختمان جنت‌آباد • نقاشي ساختمان پل رومي • نقاشي ساختمان پونك • تپهٔ اكبري • نقاشي ساختمان تجريش • جلاليه • نقاشي ساختمان جماران • جمال‌آباد • جمشيديه • چالهرز • چيذر • خوردين • دارآباد • نقاشي ساختمان دربند • نقاشي ساختمان دركه • دروس • دزاشيب • ده ونك • رحمان‌آباد • رستم‌آباد • زرگنده • نقاشي ساختمان زعفرانيه • ساميان • سربند • نقاشي ساختمان سعدآباد • سوهانك • نقاشي ساختمان سهروردي • نقاشي ساختمان سيد خندان • صاحبقرانيه • عباس‌آباد • نقاشي ساختمان فرحزاد • نقاشي ساختمان فرمانيه • فيشرآباد • قزل‌قلعه • قلعه ارامنه • نقاشي ساختمان قلهك • نقاشي ساختمان قيطريه • كاشانك • كامرانيه • كاوسيه • نقاشي ساختمان كوي نصر (گيشا) • گلاب‌دره • محموديه • منظريه • مهران • نقاشي ساختمان ميرداماد (داوديه) • نقاشي ساختمان نياوران • نقاشي ساختمان ولنجك • نقاشي ساختمان ولي عصر • نقاشي ساختمان ونك • نقاشي ساختمان يوسف‌آباد

نقاشي ساختمان در غرب تهران

kkkkkk.gif (400×150)

نقاشي ساختمان آرياشهر (صادقيه) • آزادشهر • ازگيل‌دره • اكبرآباد • انديشه شمالي • باغ فيض • پيكان‌شهر • ترك‌آباد • نقاشي ساختمان تهرانسر • تهران‌ويلا • جاويدآباد • نقاشي ساختمان جي • نقاشي ساختمان حسن‌آباد • نقاشي ساختمان حصارك • خليج • دريان‌نو • نقاشي ساختمان دهكده المپيك • زِيبادشت • زيبادشتك • زيباشهر • سرآسياب مهرآباد • نقاشي ساختمان سعادت‌آباد • سعيدآباد • سنگ‌چشمه • شادآباد • شهاب‌شهر • شهر زيبا • شهرآرا • شهران • نقاشي ساختمان شهرك غرب • ضرابخانه • نقاشي ساختمان طرشت • عرب‌آباد • كَن • كهك • گلستان • مرادآباد • مهرآباد • نوروزآباد • وردآورد • وسك • ويلاشهر • نقاشي ساختمان يافت‌آباد

نقاشي ساختمان در شرق تهران

احتسابيه • اراج • نقاشي ساختمان اصفهانك • نقاشي ساختمان افسريه • نقاشي ساختمان تهران‌پارس • نقاشي ساختمان تهران‌نو • جواديه • نقاشي ساختمان چهارصددستگاه • حداديه • حسين‌آباد • حشمتيه • حكيميه • خاك‌سفيد • نقاشي ساختمان خاوران • دوشان‌تپه • دولاب • دولت‌آباد (شهرك امام خميني) • نقاشي ساختمان سرخه‌حصار (تهران) • سليمانيه • شادآباد • شمس‌آباد • نقاشي ساختمان شميران‌نو • شيان • نقاشي ساختمان صددستگاه • عباسيه • فرح‌آباد • قاسم‌آباد • نقاشي ساختمان قصر فيروزه • قنات كوثر • كاروان • كاظم‌آباد • كالاد • كوهك • كيان‌شهر • لارك • نقاشي ساختمان لويزان • مبارك‌آباد • مجيدآباد • مجيديه • مسگرآباد • مشيريه • نقاشي ساختمان نارمك • نقاشي ساختمان نظام‌آباد • نقاشي ساختمان نيروي‌ هوايي • وحيديه • هاشم‌آباد

نقاشی-ساختمان-قلی-پور.gif (594×135)

نقاشي ساختمان در جنوب تهران

احمديه • اسفندياري • اسماعيل‌آباد • اميريه • باروت‌كوبي • باغ آذري • بريانك • تپه سيف • ترك‌آباد • جواديه • نقاشي ساختمان جوانمرد قصاب • نقاشي ساختمان چشمه‌علي • نقاشي ساختمان حسن‌آباد • نقاشي ساختمان خاني‌آباد • نقاشي ساختمان خاني‌آباد نو • خزانه بخارايي • خلازيل (خورآذين) • دولت‌خواه • زهتابي • زورآباد • صالح‌آباد شرقي • صالح‌آباد غربي • عبدالله‌آباد (شهرك رسالت) • عبدل‌آباد • فهيم‌آباد • نقاشي ساختمان قلعه‌مرغي • كريم‌آباد • نقاشي ساختمان گلشهر • محمودآباد • ملك‌آباد • منصورآباد • نقاشي ساختمان منيريه • نقاشي ساختمان نازي‌آباد • نعمت‌آباد • وصفنارد • ياخچي‌آباد

نقاشي ساختمان در شهر ري

ابن بابويه • اقدسيه • تقي‌آباد • دولت‌آباد قيصريه • ديلمان • سرتخت • ظهيرآباد • ميدان • نفرآباد • ولي‌آباد

نقاشي ساختمان در شهرك هاي مختلف تهران

۲۲ بهمن · ابوذر · آپادانا · احمد خميني · آزادي · آزمايش · استاد مطهري · استقلال · آسمان · البرز · المهدي · امام خميني · اميد · اميرالمؤمنين · اميركبير · انصار · انقلاب · اكباتان · بستان · بعثت · بوعلي · بهرود · بهمن · پارس · پاس · پاسداران · پرواز · تأمين اجتماعي · تختي · جوادالائمه · چشمه · چيتگر شمالي · خرمنكوب · خودروسازان · دانش · دانشگاه تهران · دريا · دژبان · راه‌آهن · ژاندارمري · سئول · ساحل · سجاد · سجاديه · سرتيپ رسولي · سعيديه و حميديه · سليمانيه · سينمايي غزالي · شاهد · شاهين · شريعتي · شريف‌آباد · شهرداري · شهيد باقري · شهيد باهنر · شهيد بهشتي · شهيد چمران · شهيد كمالي · حكيميه · صاحب‌الزمان · صدرا · صنايع چوب · طالقاني · شهرك غرب · فاطميه · فجر · فرهنگيان · فلزات · قائم · قدس · كارمندان · كارمندان دولت · كاظميه · كلاهدوز · كيان‌شهر · گلستان · گلشهر · گل‌ها · لاله · مبعث · محلاتي · مسلمين · مسيح‌آبادي · مطهري · ميلاد · نفت · نور · نيروي هوايي · والفجر(منطقه۶) · والفجر(منطقه۱۵) · وصال · ولي عصر · هما · هواپيمايي كشور

kkkkkk.gif (400×150)

نقاشي ساختمان در مناطق مختلف استان البرز – كرج

بنياد  -  مركز شهر كرج – مصباح كرج – سرحدآباد – ساساني (شهيد صدوقي) – آسارا – ماهدشت – شهرك استاندارد – چهارراه طالقاني – رزكان – واريان شهر – نوروز اباد و شيخ آباد – ولدآباد – اتحاد – شهرك استادان – اسلام‌آباد (كرج)اسلام‌آباد – آسياب برجي – اصفهاني‌ها – اكبرآباد – اوقافي(كوي اماميه) – باغستان – المهدي – محله بهار – جهانشهر – جوادآباد – چهارصددستگاه كرج – حاجي‌آباد – حسن‌آباد – حسين‌آباد

حصار – حصار بالا – حصارك – حيدرآباد – خيابان فردوسي – شهرك خرمدشت – دهقان‌ويلا – دولت‌آباد – رزكان نو – زيبادشت – سرجوب – يزديها. بهمن ۱۶ – سهرابيه – شاهين ويلا – شهر صنعتي – شهرك ۱۱۰ – جعفرآباد (جعفريه) – مشكين دشت

شهرك امام – شهرك امام رضا – شهرك پيشاهنگي – شهرك گلدشت – شهرك جهازي‌ها – شهرك خاتم الانبياء – شهرك ذوب آهن – شهرك شاهد – شهرك شهيد رستمي – شهرك شهيد مطهري – شهرك شيخ سعدي – شهرك فرهنگيان – شهرك نگارستان – شهرك وحدت – شهرك منظريه – شهرك ياس – شكرآباد – عظيميه (شهرك رسالت) – فاز ۴ – فرديس – قزلحصار – قلمستان

كردان – كوي اماميه – كوي بنفشه – كوي شقايق – كوي قائم – كوي كارمندان جنوبي – كوي كارمندان شمالي – كوي مدرس – كوي ولي‌عصر – كيانمهر – كمالشهر – گرمدره – گلشهر – گوهردشت (رجايي‌شهر) – رستاخيز

محمد شهر – مهرويلا – مهرشهر – ماهدشت – نوروزآباد – همت‌آباد – وسيه – وهرجرد – ويان – اشتهارد – شهرك طالقاني – باغستان – بنياد(۳۵۰ متري) – شهرك ظفر – كوهپايه – شهرك احساني نژاد۲ – شهرك كوثر – ۴۵ متري گلشهر

نقاشي ساختمان در شهرستان هاي مختلف استان تهران

نقاشي ساختمان تهران: تهران — نقاشي ساختمان اسلام‌شهر: اسلام‌شهر — نقاشي ساختمان ورامين: قرچك — نقاشي ساختمان رباط‌كريم: گلستان — قدس: قدس — ملارد: ملارد – نقاشي ساختمان ورامين: ورامين — نقاشي ساختمان شهريار: شهريار — رباط‌كريم: نسيم‌شهر — نقاشي ساختمان پاكدشت: پاكدشت — نقاشي ساختمان شهريار: انديشه — نقاشي ساختمان رباط‌كريم: رباط‌كريم — رباط‌كريم: صالح‌آباد — نقاشي ساختمان ري: باقرشهر — شهريار: باغستان – نقاشي ساختمان تهران: بومهن — اسلام‌شهر: چهاردانگه — پيشوا: پيشوا — نقاشي ساختمان دماوند: دماوند — نقاشي ساختمان تهران: پرديس — شهريار: وحيديه — رباط‌كريم: نصيرآباد — – شهريار: فردوسيه — ري: حسن‌آباد — – نقاشي ساختمان دماوند: رودهن — شهريار: شاهدشهر — شهريار: صباشهر — ملارد: صفادشت — نقاشي ساختمان فيروزكوه: فيروزكوه — نقاشي ساختمان شميرانات: لواسان — دماوند: آبسرد — پاكدشت: شريف‌آباد – نقاشي ساختمان ري: كهريزك — نقاشي ساختمان شميرانات: فشم – ورامين: جوادآباد — دماوند: كيلان — نقاشي ساختمان دماوند: آبعلي — فيروزكوه: ارجمند


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۸:۳۸ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

نقاشي ساختمان در تمامي استان البرز و شهر كرج

ارائه انواع نقاشي ساختمان كرج و استان البرز در تمامي مناطق

logo.gif (368×86)

شما مي توانيد در هر منطقه اي كه در استان تهران يا البرز قرار داريد ، با ما تماس بگيريد تا علاوه بر مشاوره و راهنمايي رايگان در مورد نقاشي منزل خود، ساختمان خود را با قيمت مناسب نقاشي كنيد.

خدمات نقاشي ساختمان ايران در سراسر استان تهران و البرز به ويژه در استان البرز و كرج مي باشد

—————————*,*,*—————————

كافيست هم اكنون با ما تماس حاصل نماييد تا با قيمت نقاشي ساختمان در طرح و رنگ هاي متنوع آگاه شويد

منتظر تماس شما هستيم

—————————*,*,*—————————

نقاشي ساختمان در مناطق مختلف استان البرز ,كرج

بنياد  ,  مركز شهر كرج ,مصباح كرج ,سرحدآباد ,ساساني (شهيد صدوقي) ,آسارا ,ماهدشت ,شهرك استاندارد ,چهارراه طالقاني ,رزكان ,واريان شهر ,نوروز اباد و شيخ آباد ,ولدآباد ,اتحاد ,شهرك استادان ,اسلام‌آباد (كرج)اسلام‌آباد ,آسياب برجي ,اصفهاني‌ها ,اكبرآباد ,اوقافي(كوي اماميه) ,باغستان ,المهدي ,محله بهار ,جهانشهر ,جوادآباد ,چهارصددستگاه كرج ,حاجي‌آباد ,حسن‌آباد ,حسين‌آباد

naghashi.org-4.png (355×200)

حصار ,حصار بالا ,حصارك ,حيدرآباد ,خيابان فردوسي ,شهرك خرمدشت ,دهقان‌ويلا ,دولت‌آباد ,رزكان نو ,زيبادشت ,سرجوب ,يزديها. بهمن ۱۶ ,سهرابيه ,شاهين ويلا ,شهر صنعتي ,شهرك ۱۱۰ ,جعفرآباد (جعفريه) ,مشكين دشت

شهرك امام ,شهرك امام رضا ,شهرك پيشاهنگي ,شهرك گلدشت ,شهرك جهازي‌ها ,شهرك خاتم الانبياء ,شهرك ذوب آهن ,شهرك شاهد ,شهرك شهيد رستمي ,شهرك شهيد مطهري ,شهرك شيخ سعدي ,شهرك فرهنگيان ,شهرك نگارستان ,شهرك وحدت ,شهرك منظريه ,شهرك ياس ,شكرآباد ,عظيميه (شهرك رسالت) ,فاز ۴ ,فرديس ,قزلحصار ,قلمستان

كردان ,كوي اماميه ,كوي بنفشه ,كوي شقايق ,كوي قائم ,كوي كارمندان جنوبي ,كوي كارمندان شمالي ,كوي مدرس ,كوي ولي‌عصر ,كيانمهر ,كمالشهر ,گرمدره ,گلشهر ,گوهردشت (رجايي‌شهر) ,رستاخيز

محمد شهر ,مهرويلا ,مهرشهر ,ماهدشت ,نوروزآباد ,همت‌آباد ,وسيه ,وهرجرد ,ويان ,اشتهارد ,شهرك طالقاني ,باغستان ,بنياد(۳۵۰ متري) ,شهرك ظفر ,كوهپايه ,شهرك احساني نژاد۲ ,شهرك كوثر ,۴۵ متري گلشهر

—————————*,*,*—————————

kkkkkk.gif (400×150)

نقاشي ساختمان در شمال ، شمال غرب ، شمال شرق تهران ,غرب تهران ، مركز تهران ، شرق تهران ,جنوب ، جنوب شرق ، جنوب غرب تهران  و تمامي استان تهران و شهر تهران ,استان البرز و شهر كرج مي باشد

—————————*,*,*—————————

نقاشی-ساختمان-قلی-پور.gif (594×135)

نقاشي ساختمان در نواحي مختلف استان تهران ,استان البرز(كرج): تجريش ,پونك ,ونك ,پاسداران ,شهرك غرب ,صادقيه ,تهرانپارس ,انقلاب ,وليعصر ,مولوي ,شوش ,شهرري ,مركز شهر كرج ,حصار

نقاشي ساختمان در شهرستان هاي مختلف استان تهران : اسلام شهر, ورامين ,فيروزكوه ,دماوند ,بومهن ,اسلام شهر ,رباط كريم ,پرديس و …

خدمات ما در سراسر استان تهران (و شهر تهران) و البرز (و شهر كرج) مي باشد

 

 

نقاشي ساختمان,

 

رنگ ساختمان,

 

مولتي كالر,

 

نقاش ساختمان,

 

قيمت نقاشي ساختمان,

 

نقاشي خانه,

 

نقاشي منزل,

 

مولتي كالر,

 

انواع رنگ ساختمان,

 

انواع رنگ هاي ساختماني,

 

انواع رنگ ساختماني,

 

رنگهاي مولتي كالر,

 

مولتي كالر پارس,

 

نقاشي ساختمان مولتي كالر,

 

قيمت مولتي كالر,

 

اتحاديه نقاشان ساختماني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۴:۱۷ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

ويژگي رنگ هاي مولتي كالر و متاليك مولتي كالر

ويژگي هاي رنگ هاي مولتي كالر و متاليك مولتي كالر پارسه

نقاشی-ساختمان-قلی-پور.gif (594×135)

1- قابليت شستشوي بي نظير به طوري كه با آب و شوينده ها و اسيد هاي خانگي به راحتي قابل شستشو مي باشند .

2- مقاومت در مقابل نفوذ چربي ها و روغن هاي گياهي و حيواني رنگ هاي پارسه را از ساير رنگهاي مشابه متمايز ساخته و نشان از طول عمر بسيار زياد آنها مي باشد طوري كه رنگهاي پارسه را مي توان حتي با تينر روغني تميزكاري كرد.

kkkkkk.gif (400×150)

3- بدون تركيبات فلزات سنگين مانند سرب و جيوه مي باشند و سطحي كاملا بهداشتي بوجود مي آورند.

4- برخلاف رنگ هاي سنتي و رايج نيازي به حلال ندارند رايج نيازي به حلال ندارند.

5- آنتي باكتريال مي باشند و زمينه رشد باكتري ها در آن وجود ندارد.

logo.gif (368×86)

6- مقاومت در مقابل سايش باعث مي شود كه رنگ هاي پارسه قابليت سمباده خوري و پاليش شدن را داشته باشد.

7- رنگ هاي پارسه در يك مرحله به راحتي توسط اسپري و به سرعت اجرا مي شوند .

8- امتزاج پذيري طرح هاي مختلف رنگ پارسه اين امكان را فراهم مي سازد تا بطور نامحدود طرح ها و رنگ هاي گوناگون مطابق با هرنوع سليقه اي قابل دسترس باشد .

naghashi.org-4.png (355×200)

9- گوناگون مطابق با هرنوع سليقه اي قابل دسترسي باشد .

10- فيلم فورميشن رنگهاي پارسه داراي قدرت تنفس بوده و انعطاف پذير مي باشد و در مقابل پوسته شدن مقاومت مي كنند .

11- ضد گرد و غبار مي باشد و ذرات معلق در هوا را به خود جذب نمي كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۹:۴۷ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

نورپردازي در آشپزخانه، حمام و هال ورودي

logo.gif (368×86)

در آشپزخانه هاي قديم كه مانند امروز داراي كابينت هاي ثابت و جاسازي شده و محل مشخصي براي اجاق گاز، يخچال و ديگر وسايل آشپزخانه نبودند ، نورپردازي اغلب به وسيله يك چراغ آويز سقفي كه در مركز سقف آشپزخانه نصب مي شد انجام مي گرفت. چرا كه اغلب فعاليت هاي داخل آشپزخانه ( مانند آماده سازي مواد غذايي ) بر روي ميز وسط آشپزخانه انجام مي شد. اما آشپزخانه هاي امروزي با رديفي از كابينت ها ، اجاق و يخچال جاسازي شده به موازات و در كنار ديوارهاي آشپزخانه نيازمند شيوه ديگري از نورپردازي هستند. در آشپزخانه هاي امروزي قسمت اعظم كار در آشپزخانه بر روي سطح كابينت ها در كنار اجاق گاز و يا شير آب و سينك ظرفشويي انجام مي شود كه در اغلب آشپزخانه ها همگي در كنار ديوار قرار دارند اما هنوز چراغ هاي سقفي از وسط سقف آشپزخانه آويزان هستند ، در نتيجه افراد اغلب پشت به منبع نور و در زير سايه خود مشغول به كار هستند و هنگام كار از نور كافي برخوردار نيستند. با توجه به تغييرات ساختار آشپزخانه هاي امروزي نسبت به گذشته ، ما در بخش هايي از آشپزخانه كه اغلب محل انجام كار محسوب مي شود به نور كافي نياز داريم. مانند سطح روي اجاق گاز، سينك ظرفشويي و سطوح روي كابينت ها كه براي آماده سازي وسايل آشپزي و مواد غذايي مورد استفاده قرار مي گيرند. علاوه بر نياز به روشنايي در اين اماكن، فضاي كلي آشپزخانه نيز بايد از نور كافي برخوردار باشد. همچنين در بسياري از آشپزخانه ها بعضي از كابينت ها با درهاي شيشه اي و به صورت ويترين ساخته شده اند تا از آنها براي به نمايش گذاشتن ظروف زيبا و تزئيني استفاده شود. اين كابينت ها نيز نياز به نورپردازي داخلي دارند. به اين ترتيب ما نياز به يك مجموعه منابع نوري داريم كه هريك به صورت جداگانه قابل كنترل باشند.

naghashi.org-4.png (355×200)

نور كافي براي سطح روي اجاق گاز در آشپزخانه هايي كه داراي يك هواكش يا هود در بالاي اجاق گاز هستند به راحتي توسط چراغ هواكش تأمين مي شود. اگر بالاي اجاق گاز، هواكش مجهز به چراغ وجود ندارد بايد يك چراغ قابل تنظيم در بالاي اجاق گاز نصب شود. همچنين بالاي سينك ظرفشويي نيز به يك چراغ نياز تا شب هنگام نور كافي براي شست و شوي ظروف و مواد غذايي را براي ما فراهم كند. ترجيحاً هر يك از اين چراغ ها بايد داراي كليد كنترل مجزا باشند تا فقط در مواقع لزوم مورد استفاده قرار گيرند.

نقاشی-ساختمان-قلی-پور.gif (594×135)

براي تأمين نور كافي در سطح روي كابينت ها از آنجا كه اغلب اين سطوح در زير كابينت هاي ديواري قرار دارند به راحتي مي توان از چراغ هاي مهتابي كه در زير كابينت ها نصب مي شوند بهره گرفت. به اين ترتيب چراغ هاي نصب شده در زير كابينت هاي ديواري بي آنكه ديده شوند و يا موجب آزار چشم باشند نور كافي را بر سطح روي كابينت ها مي تابانند. چنانچه كابينت هاي زميني عميق باشند و نور محيط به اندازه كافي درون آنها را روشن نكند براي دسترسي راحت به وسايل داخل اين نوع كابينت ها مي توان چراغ هاي كوچكي در آنها نصب كرد كه با كليدهاي اتوماتيك كنترل شوند و با باز و بسته شدن در كابينت ها روشن و خاموش شوند.

اگر آشپزخانه شما محل صرف غذا نيز هست استفاده از چراغ هاي سقفي كه ارتفاعشان قابل تنظيم است درست در بالاي ميز غذاخوري ايده خوبي است. اين چراغ ها مي توانند هنگام صرف غذا روي ميز را به خوبي روشن كنند و در مواقعي كه از ميز استفاده نمي شود فضاي كلي آشپزخانه را روشنايي ببخشند.

نورپردازي در فضاي حمام و دستشويي از اهميت كمتري برخوردار است و به سادگي با نصب چراغ هاي سقفي قابل اجرا است. در حمام و دستشويي علاوه بر چراغ هاي سقفي كه براي تأمين روشنايي محيط مورد استفاده قرار مي گيرند نصب يك چراغ ديواري در بالاي آينه نيز ضروري است اما توجه داشته باشيد كه براي اين منظور از چراغ هاي فلوئورسنت استفاده نكنيد زيرا نور اين چراغ ها موجب تغيير برخي از رنگ ها شده و تصوير شما را با رنگ هاي غيرواقعي در آينه منعكس مي كنند.

kkkkkk.gif (400×150)

نورپردازي قسمت هاي مختلف خانه ، هال ورودي، راهروها و راه پله ها را نيز فراموش نكنيد. اين اماكن در هر خانه اي بايد از نور فراوان برخوردار باشند به خصوص راه پله ها كه در حفظ ايمني و سلامتي خانواده و ميهمانان اهميت به سزايي دارد. در اينجا ايمني مهم تر از زيبايي است و بهترين روش نورپردازي روشن كردن مسير حركت و سطح روي پلكان با چراغ هايي است كه به ديوار نصب مي شوند و نور را به طرف پايين مي تابانند. استفاده از چراغ هاي ديواري كار تعويض لامپ را نيز ساده تر مي كند.

آنچه تاكنون بيان شد در جهت تأمين نور كافي و روشنايي لازم براي انجام فعاليت هاي گوناگون در هر يك از اتاق ها بود ؛ اما نورپردازي مي تواند در جهت زيباسازي و جلب توجه بيننده به سوي اشياي تزئيني و ويژگي هاي زيباي يك اتاق نيز باشد. براي اين منظور بهترين انتخاب چراغ هاي قابل تنظيمي هستند كه به صورت تك، دوتايي و سه تايي در بازار موجودند و پس از نصب در يك نقطه از ديوار مي توان هر يك از آنها را به سمت دلخواه تنظيم كرد به صورتي كه محل مورد نظر ما را روشن كند. نور اين چراغ ها را مي توان به راحتي بر روي يك ديوار، يك تابلو و يا يك مجسمه دلخواه تنظيم كرد و يا حتي بخشي خاص از اتاق ( مانند محل قرارگيري شومينه و يا يك آرك در سقف ) را به وسيله آنها روشن كرد.

طبقات داخل كابينت هاي در شيشه اي را نيز مي توان با استفاده از روش هاي گوناگون روشنايي بخشيد. اما يكي از بهترين راه ها نصب چراغ هاي كوچك در زير هر يك از طبقات ، و يا در مواقعي كه طبقات شيشه اي هستند نصب يك لامپ در قسمت بالا و يا پايين كابينت است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: نقاشي ساختمان در گلشهر،
موضوع:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۲:۳۹ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

نقاشي روغني

اجراي انواع نقاشي روغني ساختمان در طرح و مدل هاي مختلف

نقاشي ساختمان با رنگ روغني – نقاشي روغني براي ديوار

قيمت نقاشي روغني و كاتالوگ نقاشي روغني

naghashi.org-4.png (355×200)

رنگ روغني مات – رنگ روغني بدون بو – رنگ روغني براق

براي ارسال رايگان كاتالوگ نقاشي روغني و مشاوره رايگان كافيست با ما تماس بگيريد

 

شما علاوه بر اين كه مي توانيد براي نقاشي خانه يا ساختمان خود از نقاشان حرفه اي و مجرب ما در زمينه نقاشي روغني ساختمان يا هر نوع رنگ يا نقاشي ديگري بهره مند شويد و مي توانيد مطالب آموزشي در مورد نقاشي ساختمان و انواع رنگ هاي ساختماني و همچنين مقالات در زمينه هاي مختلف رنگ ها و نقاشي ساختمان را در وبسايت نقاشي ساختمان ايران مطالعه نماييد و همچنين با ديدن فيلم هاي آموزشي نقاشي ساختمان از آموزش هاي تصويري اين مجموعه بهره مند شويد تا بتوانيد تصميم گيري بهتري در نقاشي خانه يا منزل خود داشته باشيد و با بهترين رنگ ها خانه خود را رنگ آميزي كنيد

رنگ روغني

اجراي انواع نقاشي روغني, نقاشي روغني ساختمان, نقاشي روغني خانه, نقاشي روغني منزل, نقاشي روغني آپارتمان, نقاشي روغني مسكن, نقاشي روغني ديوار, نقاشي روغني اتاق, رنگ روغني, رنگ كردن روغني, رنگ آميزي روغني

براي اطلاع بيشتر در مورد نقاشي روغني ساختمان و نقاشي ساختمان با رنگ روغن در رنگ هاي مختلف و اطلاع از قيمت نقاشي روغني و همچنين دريافت كاتالوگ رنگ

براي تكميل اطلاعات خود در زمينه نقاشي روغني مي توانيد به صفحه رنگ روغني مراجعه نماييد

در صفحه رنگ روغني مواردي از قبيل انواع رنگ روغني (رنگ روغني براق – مات – نيمه مات) – مزايا و معايب رنگ روغني – كاتالوگ و قيمت نقاشي رنگ روغني و بسته بندي و رنگ بندي رنگ هاي روغني مورد بحث و بررسي قرار گرفته است

 

 

شما در اين مقاله با نحوه اجرا نقاشي ساختمان با رنگ روغني و دلايل و فوايد استفاده از روغن الف  موارد استفاده و طريقه استفاده از رنگ روغني – قابليت شستشوي نقاشي رنگ روغني و نقاشي در فصول مختلف به طور كامل آشنا مي شويد.

شما در ادامه با مطالب ذيل آشنا مي شويد (كه مي توانيد بر روي هر يك كليك كنيد)

چگونگي اجرا نقاشي روغني ساختمان

فوايد استفاده از روغن الف

نقاشي در فصول مختلف

طريقه مصرف رنگ روغني

موارد استفاده از نقاشي رنگ روغني

قابليت شستشوي رنگ هاي روغني

براي كاتالوگ نقاشي روغني و قيمت نقاشي روغني ساختمان مي توانيد به صفحه رنگ روغني مراجعه نماييد، براي اطلاع بيشتر نيز مي توانيد با شماره هاي ما تماس حاصل نماييد

چگونگي اجرا نقاشي روغني ساختمان

ابتدا بايد زير كار را آماده كرد. اين كار با زدن بتونه يا انجام ماستيك انجام مي شود. ماستيك براي صافي و يكنواختي ديوار است.

ماستيك چيست؟ نوعي كار با بتونه است. در اين حالت بتونه شل تر استفاده مي شود. و روش كشيدن روي ديوار به صورت يك تكه و يكنواخت است. اين كار با تيغ ( وسيله است كه براي كشيدن بتونه روي ديوار استفاده مي شود ) و كاردك ( براي نگهداري بتونه استفاده مي شود ) انجام مي شود.

ابتدا از روغن الف استفاده مي شود. روغن الف به عنوان زير كار استفاده مي شود.

فوايد و دلايل استفاده از روغن الف:

1- براي حركت روان قلم است .

2– باعث مصرف كمتر رنگ مي شود كه اصطلاحا مي گويند ديوار رنگ را نخورد.

3– پستي و بلندي كار( ديوار ) معلوم شود.

سپس با سنباده هاي نرم ديوار را مي سابيم تا صاف و ليز شود. به گونه اي كه با كشيدن دست روي كار ، هيچ برجستگي يا فرورفتگي احساس نشود.

نقاشي در فصول مختلف (مناطق با آب و هواي گرم و سرد ):

نقاشي در فصول گرم به خاطر خشك شدن سريع رنگ بايد دوخت خط ها سريع و پيوند آنها كامل باشد تا حركت قلم روي كار نماند. در فصول سرد به خاطر شكنندگي رنگ سعي كنيد بعد از كشيدن خط هاي عمودي با دقت بيشتر براي جلوگيري از شكسته شدن باز بايد آن را جلا داد يا خط هاي عمودي را محكم تر كشيد.

طريقه مصرف رنگ روغني

محتويات ظرف را قبل از مصرف ابتدا كاملا مخلوط نماييد و با توجه به وسيله كاربرد رنگ اعم از قلم مو، پيستوله و يا غلطك آنرا با تينر روغني كافي رقيق نموده ، سطح كار را از هر گونه آلودگي نظير گرد و غبار، چربي، دوده و احيانا رنگ پوسته شده قبلي پاك و كاملا خشك و سپس رنگ آميزي نماييد .

اين رنگ با بهترين مواد اوليه ساخته شده و با پوشش و چسبندگي عالي براي سطوح داخلي و خارجي ساختمان اعم از گچ ، فلز، چوب مناسب و با گذشت 24 ساعت كاملا خشك مي شود .

اين رنگ را با رنگ هاي روغني براق به نسبت دلخواه مصرف نمائيد . از مصرف آن به تنهايي خودداري نمائيد .

موارد استفاده از نقاشي رنگ روغني در ساختمان

اين نوع رنگ در بازار به دو حالت مات و براق موجود است كه نقاشان با تلفيق اين دو با به هم حالت هاي مختلفي بين حالت هاي مات و براق (كه بيشتر به نام نيمه مات يا نيمه براق مشهور است) مي رسند.

اين رنگ را در داخل قوطي هاي فلزي نگه داري مي كنند و حلال آن تينر ميباشد و پس از رنگ آميزي سطوح مورد نظر 24 ساعت در تابستان و 48 ساعت در زمستان طول ميكشد تا كامل و عميق خشك شود.

از رنگ براق كه شفافيت و براقي بالايي برخوردار است براي رنگ آميزي فلزاتي نظير نرده ˓ فرفورژه˓ درب˓ پنجره و… استفاده مي شود كه باعث مي شود مواردي كه ذكر شد بهتر و خوش رنگ تر ديده شوند.

از رنگ مات براي رنگ آميزي سطوحي استفاده مي شود كه نمي خواهيم جزئيات آن سطح به خوبي ديده شود مثل سقف و ديوارهايي كه زياد موج دارند˓ اين رنگ پس از خشك شدن مانند رنگ پلاستيك مي شود و قابل ششتشو نيز هست.

رنگ نيمه مات يا نيمه براق رنگي است كه از مخلوط دو رنگ مات و رنگ براق بدست مي آيد كه اكثر منازل را با اين رنگ ˓ رنگ آميزي مي كنند علت آن است كه هم موج ديوار را نشان نمي دهد و اين كه به اندازه كافي براق است كه ديواري كه رنگ شده خوب به چشم بياد.

رنگ روغني از هر نوع كه باشد قابل شستشو به كرات ميباشد و از اين رو طرفدار زيادي دارد و اكثر ديوار˓ سقف حمام˓ توالت و آشپز خانه ها را با اين رنگ، رنگ آميزي مي كنند تا زماني كه چرك شد و به خصوص در زمان خانه تكاني آخر سال آن را تميز كنند .

موارد استفاده از رنگ روغني در ساختمان:

logo.gif (368×86)

آشپزخانه ، كامل. سقف و ديوار همگي روغني رنگ مي شود. تا قابل شستشو شود.

در و پنجره ها رنگ روغني زده مي شود تا از پوسيدگي و خرابي آن در مقابل آب و هوا كاسته شود. و مهم نيست در آهني يا چوبي باشد.

ولي اتاق ها چون مانند آشپزخانه بخار چرب ندارد ، فقط ديوارها رنگ روغني زده مي شود تا در صورت كثيف شدن قابل شستشو باشد ولي سقف ها به خاطر زيبايي بيشتر از رنگ پلاستيك استفاده مي شود.

اگر سقف روغني زده شود، نور چراغها را به شكل آزار دهنده منعكس مي كند.

قابليت شستشوي رنگ‌هاي روغني پس از اجراي نقاشي روغني ساختمان

رنگ‌هاي روغني براي شستشو تقريباً با هيچ مشكلي مواجه نيستند و به راحتي با هر شوينده ضعيف قابل شستشو هستند اما اين يك حسن براي رنگ‌هاي روغني به شمار نمي رود

رنگ‌ها بايد داراي خواصي باشند كه كمتر نياز به شستشو داشته باشند يكي از اين خواص خاصيت آنتي‌استاتيك بودن رنگ‌ ساختمان است . اين ويژگي باعث مي‌گردد كه تا پس از اتمام نقاشي ساختمان با رنگ‌هاي آنتي استاتيك كيفيت و دوام رنگي قابل قبولي را شاهد باشيم

آنتي استاتيك بودن رنگ‌ها باعث مي‌شوند كه بعد از نقاشي ساختمان ذرات معلق در هوا مانند دوده و گرد و غبار جذب رنگ نشود و رنگ هاي استفاده شده جهت نقاشي ساختمان تا سالهاي سال همان طراوت و شادابي را داشته باشند

kkkkkk.gif (400×150)

متأسفانه به دليل كيفيت نه چندان مطلوب سطح زير كار جهت نقاشي ساختمان در ايران هميشه مجبور هستيم از رنگ‌هاي روغني مات استفاده كنيم . اين رنگ‌ها رنگ‌هاي چرك پذيري هستند و به راحتي لكه‌ها و آثار كثيفي از روي آنها برداشته نمي شوند

اما به دليل اينكه فقط قابليت شستشو دارند هميشه مجبور بوده‌ايم جهت نقاشي ساختمان از همين رنگ‌ها استفاده كنيم

فراموش نكنيم هر رنگي كه قابليت شستشو دارد نمي تواند به طور كامل تميز گردد و ما هميشه به اين مسئله توجه نمي‌كنيم هميشه بانوان ايراني طبق عادت و رسم و رسومات ما ايراني ها در شب عيد و ايام نزديك به سال نو اقدام به شستشوي رنگ ديوار منازل مي‌كنند

اما آيا دقت كرده‌ايد كه رنگ‌هاي ديوار منازل ما حتي پس از شستشو رنگ هاي مات و كدر و مرده‌اي هستند

حال بايد چه كار كنيم تا رنگ ساختمان مدتها پس از نقاشي ساختمان هميشه شادابي و طراوت روز اول را داشته باشد خيلي ساده است استفاده از رنگ‌هاي اكريليك جهت نقاشي ساختمان اين مشكل را براي هميشه از بين خواهد برد

تاليف قسمت هايي از اين نوشته توسط استاد سفيدبري كه در صفحه آموزش رنگ روغني ساختمان نوشته شده است

 Ù†Ù‚اشی-ساختمان-قلی-پور.gif (594×135)

خدمات اين گروه علاوه بر اجرا انواع نقاشي ساختمان در طرح ها، رنگ ها و مدل هاي مختلف ، داراي كادري مجرب و متعهد در زمينه تهيه و فروش و نصب انواع كاغذ ديواري ايراني و خارجي (قابل شستشو) – طراحي و اجرا دكوراسيون داخلي منزل نيز مي باشد

براي اطلاع از قيمت خدمات نقاشي ساختمان مي توانيد با شماره هاي تماس ما ارتباط برقرار كنيد تا علاوه بر بهترين راهنمايي ها و مشاوره در زمينه نقاشي ساختمان – كاغذ ديواري و طراحي و اجرا دكوراسيون ساختمان از قيمت هاي ما نيز آگاهي يابيد

مطمئن باشيد كه هرگونه خدمات نقاشي ساختمان – كاغذ ديواري – طراحي و اجرا دكوراسيون را بهترين نحو ممكن و در اسرع وقت براي شما مشتريان عزيز انجام مي دهيم

فقط كافيست تلفن را برداريد و با شماره هاي ما تماس حاصل نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۵:۱۴ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]
کد کج شدن تصویر
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 138
دیروز : 58
افراد آنلاین : 1
همه : 31543
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب
کد کج شدن تصویر

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید , دانلود نرم افزار اندروید / طراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا