نقاشي ساختمان در شهر شهريار با مديريت بابك قلي پور
نقاشي ساختمان در شهر شهريار با مديريت بابك قلي پور

دنياي هنر رنگ و نقاشي

 

رنگ ايراني

 

ما براي بررسي و شناخت نگرش معماري (رنگ ايراني) ايراني و به طور كلي معماري (رنگ ايراني) هر نقطه اي از جهان ابتدا به يك تقسيم بندي مناسب نياز داريم شايد .در درجه ي اول دو عامل مكان و زمان نظر ما را به خود جلب مي‌كند (در چه مكاني و در چه زماني ) اين انتخاب را مي توان كمي عجولانه تلقي كرد چرا كه دو عامل ذكر شده را نمي توان به عنوان اساس تقسيم بندي به كار گرفت .

 

 

همانطور كه گفتم در سرزميني كه در يك زمان و در يك مكان شاهد تفاوت در شيوه ي معماري (رنگ ايراني) مسكن بوده ايم نمي توان اين دو عامل را به عنوان تنها مولفه ها انتخاب نمود پس ناگزير به قرار دادن مولفه ي سومي در اين معادله هستيم تا با بهرگيري از آن بتوانيم به يك تقسيم بندي ايدآل دست يابيم انتخاب گونه شناسي درونگرا و برونگرا با توجه به اين موضوع صورت گرفته است . لفظ درونگرا و برونگرا در چند كلمه بدين صورت بيان مي شود كه در خلق طرح بنا و اجراي آن الويت را با فضاي داخلي در نظر گرفته اند يا فضاي بيروني در به كار بردن عناصري نظير تزئينات ، عوامل بصري  و....

 

 

 

معماري (رنگ ايراني) ايراني و معماري (رنگ ايراني) اسلامي توجه بر درونگرايي مسكن دارد .اين انتخاب و گرايش در معماري (رنگ ايراني) ايراني (اسلامي) ريشه در اعتقادات ايرانيان (كه اكثريت مسلمان هستند)دارد.ايرانيان خواستار فضايي آرام براي خانواده ي خود به دور از هياهو و مزاحمت ديگران هستند.ما مي توانيم از درونگرايي بر داشت مختلفي داشته باشيم .

 

اين واژه پيش از آنكه نوع نگرش در معماري (رنگ ايراني) باشد آشكار كننده ي ديدگاه اخلاقي و عرفاني هر اقليمي مي باشد.تودار بودن گرايش به حالات دروني و پرهيز از نشان دادن آن حالات به صورت تظاهر،بعضي از اين مفاهيم مي باشد .در بحث معمارانه ي اين واژه نپرداختن به ظاهر و در عوض كار بر درون معنا دارد.تا آنجا كه در كليت معماري (رنگ ايراني) ايراني مي توان خانه ها از نظر نما ي بيروني ساده و بي آلايش بوده و در عوض در درون غظمت و شگوه چشم نواز دارد .

 

 

در شوش، در كاخ داريوش اول(داريوش بزرگ) كتيبه‌ي جالبي كشف شده است كه درباره‌ي مواد ساختماني و صنعت‌گراني است كه در ساختن كاخ پادشاه كار كرده و هم‌كاري داشته‌اند. مي‌گويد: زمين تا چنان ژرفايي كنده شد كه به سنگ رسيدم و چون حفره آماده شد در بخشي از آن تا چهل آرنج و در بخشي تا بيست آرنج سنگ‌ريزه ريختم. كاخ روي اين سنگ‌ريزه‌ها بنا شد. كندن زمين در ژرفا و ريختن سنگ‌ريزه و آماده شدن خشت خام را ملت بابل انجام داد. چوبي، كه سدر ناميده مي‌شود، كوهي در لبنان به همين نام هست، اين چوب را از آن‌جا آوردند. ملت آشور آن را تا بابل جابه‌جا كرد و كاريان اهل ايونيه آن را از بابل به شوش آوردند.

 kkkkkk.gif (400×150)

 

چوب ياك را از گندار و كرماني آوردند. طلا را از ليدي و باكتريا آوردند و آن را در اين‌جا ساختند. سنگ كاپائوتاك(سنگ ارمني يا سنگ بخارايي) و سينكابرو(عقيق جگري)، كه در اين‌جا به كار گرفته شد، از سغديان آورده شده بود. سنگ آخشاينا(فيروزه؟) از خوارزم آورده شده بود. نقره و چوب سياه از مصر و تزيينات ديوارها از يونان و عاج به كار رفته از حبشه و هندوستان و آراخوسيا آورده شد.

 ستون‌هاي سنگي، كه در اين‌جا به كار رفته، از شهري به نام آبي‌رادوش، در نزديكي شوش، آورده شده است. سنگ‌تراشاني كه روي سنگ‌ها كار مي‌كردند، از ايونيه و ليدي بودند. استادان زرگر مادي‌ها و مصريان بودند. كارگراني كه در كارهاي چوب‌كاري كار مي‌كردند، اهل ليدي يا مصر بودند. كساني كه آجر مي‌پختند، از بابل و افرادي كه ديوارهاي بنا را تزيين مي‌كردند، از ماد يا مصر بودند."  مواد ساختماني گوناگوني كه در كتيبه‌ي داريوش ياد شده است، گويا به عمد از ايالت‌هاي گوناگون، از سودان در جنوب غربي امپراتوري تا هند در جنوب شرقي، به شوش آورده شد تا از اين راه همه‌ي سرزمين‌ها و ملت‌ها در خدمت‌گزاري به پيشگاه پادشاه ايران سهيم باشند. چنين وضعيتي را درباره‌ي ديگر بناهاي باشكوه دوره‌ي هخامنشي نيز مي‌بينيم.

 Ù†Ù‚اشی-ساختمان-قلی-پور.gif (594×135)

 

در بناهاي باشكوه تخت جمشيد نيز عنصرهاي هنر محلي ايراني را در كنار عنصرهاي هنر بابلي‌ها، آشوري‌ها، مصريان و يوناني‌ها مي‌بينيم. البته، اساس و شالوده‌ي بناهاي تخت جمشيد، يك خانه‌ي عادي ايراني است كه اكنون آثار آن در خانه‌هاي روستايي ايران، آن سوي قفقاز و آسياي ميانه نيز ديده مي شود

 

 

نقاشي ساختمان و كليه تزييناتي ساختمان,

نقاشي ساختمان نقاش ساختمان,

"نقاشي ساختمان",

نقاشي ساختمان.,

نقاشي ساختمان,

سربرگ نقاشي ساختمان,

تجربيات نقاشي ساختمان,

نقاشي ساختمان ارشد,

نقاشي از ساختمان,

دستمزد نقاشي ساختمان,

تصاوير نقاشي ساختمان,

بتونه نقاشي ساختمان,

نقاشي ساختمان pdf,

ادوات نقاشي ساختمان,

قرارداد نقاشي ساختمان,

نقاشي در ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۰۰:۳۲ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

ايده هايي براي طراحي اتاق كودك

ايده هايي براي طراحي اتاق كودك

 kkkkkk.gif (400×150)

 

در طراحي دكوراسيون داخلي بخصوص فضاهايي مثل اتاق كودك، ريزه كاريها و نكاتي را بايد رعايت كرد تا پس از آن، محيط مذكور همان شود كه ميخواهيم. براي حفظ آرامش كودك در طراحي اتاق او به اين نكات توجه كنيد.

فرهنگ عمومي افراد بر نوع و چگونگي دكوراسيون اتاق كودك تاثيرگذار است. اصولا دكوراسيون اتاق كودك نبايد تنها بر اساس آنچه براي كودكان جالب و خوشايند است شكل بگيرد؛

بلكه موارد ديگري نيز بايد هنگام طراحي اين فضا در نظر گرفته شود. براي مثال، مواردي از قبيل نيازهاي سالهاي بعد كودك كه با سرعت در حال رشد است، اينكه آيا اتاق متعلق به دو كودك است يا يك كودك و…

در دكوراسيون اتاق كودك، علاوه بر توجه و رسيدگي به نيازهاي اوليه كودك از قبيل خوردن و خوابيدن، بايد به نيازهاي مهم دروني او نيز توجه شود. پيشنهاد ما براي طراحي دكوراسيون اتاق كودك نيز مانند ديگر فضاها، اين است كه قبل از هرگونه اقدامي خوب به فضا دقت كرده و هوشمندانه تصميم بگيريد.

اصول اوليه

تطبيق پذيري و منعطف بودن در اتاق كودك يك اصل مهم و اساسي است؛ زيرا طراحي اتاق كودك بايد به نحوي باشد كه با نيازهاي متغير كودك در حال رشد هماهنگ بوده و در هر شرايطي بتواند پاسخگوي نيازهاي آن باشد.

سهل و آسان بودن نظافت و مراقبت از دكوراسيون اتاق كودك نيز از اهميت زيادي برخوردار است. بنابراين، اتاق كودك بايد برخي از موارد مهم را همزمان در خود داشته باشد:

نقاشی-ساختمان-قلی-پور.gif (594×135)

كنجي دنج و امن و البته خصوصي براي زمانهايي كه كودك به خلوت و تنهايي نياز دارد.

فضاي بازي ايمن

فضايي براي انجام تكاليف مدرسه و ساخت كاردستي

فضايي راحت و آرام براي خوابيدن

شروع كار

از نظر ما اتاق كودك با ديگر فضاها و اتاقهاي موجود در خانه تفاوت دارد. درست است كه موضوع ايمني در تمام فضاها مانند سرويس بهداشتي يا آشپزخانه مهم است، اما اين موضوع در دكوراسيون اتاق كودك در اولويت است. پس ابتدا ايده هايي براي ايمنسازي اتاق كودك را اجرا كنيد:

 

انگشتان كوچك كودكان براحتي لاي درز در گير ميكند و آسيب ميبيند؛ براي پيشگيري از اين اتفاق، لاي درز در را با نوار پلاستيكي محافظ پر كنيد.

 

اطمينان حاصل كنيد كه چفت تمامي پنجره ها محكم و سالم است. همچنين تمام پريزهاي قابل دسترس كودك را بايد با پوشش هاي مخصوص كودك بپوشانيد.

پنجره ها بايد داراي قفل مخصوص كودك باشند تا تنها در حدي باز شوند كه براي كودك خطري در پي نداشته باشد.

تختهاي دو طبقه گرچه استاندارد و ايمن و با حفاظ هاي لازم طراحي و ساخته مي شوند، اما استفاده از اين تخت ها را براي دكوراسيون اتاق كودكان زير ۸ سال توصيه نمي كنيم.

 naghashi.org-4.png (355×200)

در اتاق كودك از آتش براي گرم كردن اتاق در قالب شومينه استفاده نكنيد.

 

اگر در اتاق فرزند شما رادياتور وجود دارد، آن را مجهز به ترموستات كنيد تا از داغ شدن بيش از حد آن جلوگيري شود. اگر اين كار ممكن نيست، حتما از حفاظ هاي دكوراتيو براي رادياتورها استفاده كنيد.

قاليچه هاي كوچكي كه روي كف پوش اصلي (انواع پاركت يا كاشي ها) انداخته مي شوند، حتما بايد ترمز فرش داشته باشد تا از سر خوردن قاليچه زير پاي كودك و زمين خوردن او جلوگيري شود.

از نصب طبقه ها در ارتفاع پايين خودداري كنيد. زيرا كودك در اثر بالا رفتن از طبقات نصب شده روي ديوار، پرت شده و آسيب مي بيند.

 

اتاق مشترك

كودكان به يك فضاي خصوصي براي خودشان، هر چند كوچك، نياز دارند. بنابراين اگر يك اتاق قرار است براي دو كودك به اشتراك گذاشته شود، حتما زمينه را براي تفكيك فضا به طرز مناسبي مهيا كنيد.

 logo.gif (368×86)

كمك گرفتن از رنگ، يكي از راه هاي بسيار خوب براي تفكيك اتاق به دو فضاي مجزاست. ما در يكي از پروژه هاي بسيار موفقمان در يك اتاق كودك، براي تفكيك اتاق به دو فضاي مجزا از پرده اي بلند كه از سقف تا زمين ادامه داشت، استفاده كرديم.

براي تفكيك اتاق مي توانيد از عناصر مختلفي استفاده كنيد. مواردي از قبيل: قفسه كتاب، پارتيشن و… شما همچنين مي توانيد قلاب هايي از سقف بياويزيد و تابلوها و آثار هنري و همچنين تعدادي عروسك و اسباب بازي زيبا را بين دو فضا بياويزيد و با كمك آنها فضا را تفكيك كنيد.

تغيير دكوراسيون

اگر دكوراسيون اتاق كودك خود را از نوع تمدار (موضوعي) در نظر گرفته ايد، اعمال تغييرات بعدي در دكوراسيون آن اتاق دشوار خواهد بود؛ اما اگر هنگام طراحي دكوراسيون اتاق كودك، اين موضوع را كه در آينده بايد آن را تغيير دهيد مد نظر اشته باشيد و بيشتر از رنگ هاي خنثي براي زمينه استفاده كنيد، تغييرات بعدي براي شما آسان تر خواهد بود.

 

يك ميز بازي مي تواند سال ها بعد به يك ميز تحرير براي كودك تبديل شود. از اين رو همواره با نگاهي به آينده و هوشمندانه به خريد وسايل اتاق كودك بپردازيد تا هم از لحاظ اقتصادي و هم لحاظ زماني بتوانيد صرفه جويي كنيد. تعويض رنگ ديوارها و تغيير در طراحي نورپردازي خانه، از جمله استفاده از ديمر، در به روز كردن دكوراسيون اتاق كودك بسيار موثر است.

رنگ

انتخاب هوشمندانه و با دقت رنگ ها براي اتاق كودك سبب تحريك حواس فرزندتان مي شود. درست است كه رنگ هاي ملايم مانند صورتي و آبي از جمله رنگ هاي رايج و مناسب براي دكوراسيون اتاق كودك محسوب مي شوند، اما استفاده از رنگ هاي خاص و تند براي خلق هيجان و جذابيت بيشتر در اتاق كودك مناسب تر است.

با اين حال حتما از خود كودك كمك بخواهيد و نظرش را بپرسيد، اما اطمينان حاصل كنيد رنگ هايي انتخاب شود كه در نهايت اتاقي سرد و تاريك براي كودك به وجود نيايد.

 

براي زمينه دكوراسيون از طيف هاي ملايم رنگ ها استفاده كنيد و سپس با استفاده از اشياء و عناصر ديگر از قبيل اسباب بازي ها، تابلوهاي نقاشي و… با رنگ هاي تند و زنده به دكوراسيون اتاق جان دهيد و آن را جذاب و پرتحرك كنيد.

 

استفاده از رنگ هاي موقتي ايده اي بسيار خوب در دكوراسيون اتاق كودك است؛ زيرا سليقه كودك روز به روز در حال تغيير است. اين رنگ ها تا حد زيادي دكوراسيون اتاق كودك را منعطف مي كند و مي توان با تغيير شرايط، رنگ دكوراسيون اتاق را نيز به راحتي تغيير داد.

 

هنگام انتخاب رنگ به جنس آن نيز دقت كنيد و رنگي را براي اتاق فرزندتان انتخاب كنيد كه به راحتي تميز شود و انواع لك ها به آساني از روي آن برطرف شود.

 

منبع:روزنامه جام جم


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۴۳:۴۸ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۳۸:۰۲ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

خدمات نقاشي ساختمان وتزئيناتي ساختمان

خدمات نقاشي ساختمان وتزئيناتي ساختمان

 

 naghashi.org-4.png (355×200)

 

نقاشي ساختمان با مواد درجه يك با قيمت مناسب چك كارمندي-با عضويت در اتحاديه نقاشان تهران

 

با بيش از ۳۲ سال تجربه وعضويت در اتحاديه نقاشان تهران–نقدي واقساطي-چك كارمندي

 

تلفن هاي تماس

———————————————————–

رنگ پلاستيك::::::::::::::

ويژگي رنگ:

اين رنگ بر پايه رزين كوپليمر پلي وينيل استات محلول در آب جهت سطوح گچي ،آجري ،بتوني و سيماني براي فضاهاي داخلي ساختمانها طراحي شده است . از جمله

خواص آن ميتوان به خشك شدن سريع ،چسبندگي عالي ،ثبات رنگ ،مقاومت رطوبتي و مقاومت سايشي اشاره نمود اين رنگ به دليل مجلول بودن در آب هيچگونه

آلودگي زيست محيطي به همراه ندارد .

—————————————————-

رنگ استخري::::::::::::::::::

ويژگي رنگ:

 

اين رنگ بر پايه رزين كوپليمر پلي وينيل استات محلول در آب جهت سطوح گچي ،آجري ،بتوني و سيماني براي فضاهاي داخلي ساختمانها طراحي شده است . از جمله

خواص آن ميتوان به خشك شدن سريع ،چسبندگي عالي ،ثبات رنگ ،مقاومت رطوبتي و مقاومت سايشي اشاره نمود اين رنگ به دليل مجلول بودن در آب هيچگونه

آلودگي زيست محيطي به همراه ندارد .

—————————————————–

رنگ روغني مات:::::::::::

ويژگي رنگ:

 

اين رنگ بر پايه رزين كوپليمر پلي وينيل استات محلول در آب جهت سطوح گچي ،آجري ،بتوني و سيماني براي فضاهاي داخلي ساختمانها طراحي شده است . از جمله

خواص آن ميتوان به خشك شدن سريع ،چسبندگي عالي ،ثبات رنگ ،مقاومت رطوبتي و مقاومت سايشي اشاره نمود اين رنگ به دليل مجلول بودن در آب هيچگونه

آلودگي زيست محيطي به همراه ندارد .

—————————————————–

 

رنگ اكريليك محلول در آب (نماي ساختمان)

ويژگي رنگ:

اين رنگ بر پايه رزين اكريليك محلول در آب جهت سطوح گچي، آجري، بتوني و سيماني و بخصوص فضاهاي داخلي و خارجي ساختمانها طراحي شده است. از جمله

خواص آن مي‌توان به خشك شدن سريع، چسبندگي عالي، مقاومت جوي مناسب، مقاومت عالي در برابر نور خورشيد، ثبات رنگ، عدم زردگرايي و مقاومت رطوبتي

خوب اشاره نمود. از ديگر خصوصيات اين رنگ مقاومت سايشي بالا، عدم جذب گرد و غبار و شستشوي سريع و آسان با آب (Self Cleaning) مي‌باشد كه آنرا از رنگ

پلاستيك متمايز مي‌سازد. جهت افزايش طول عمر، زيباييي و يكنواختي فيلم حاصله استفاده از پرايمر بتون اپوكسي بعنوان لايه اول توصيه مي‌گردد.

—————————————————-

رنگ مولتي كالر پارس واطلس:::::::::::::

ويژگيها

مولتي كالر و اطلس با استفاده از تكنولوژي روز دنيا قادر به پاسخگويي انواع سليقه هاي مختلف مي باشند. از مزاياي برتر اين نوع رنگ آميزي كه براي مشتريان مهم

است سرعت عمل و قيمت مناسب و كيفيت برتر نسبت به روش سنتي رنگ آميزي است.در ذيل به صورت كامل تر ويژگيهاي آنها را بررسي مي نماييم.

————————————————–

موارد مصرف: رنگهاي مولتي كالر قابل اجرا برروي سطوح داخلي مختلف از قبيل سطوح كچي بتني چوبي آهني پلاستيكي آلومينيومي و غيرو … مي باشد.قابليت

پوشش دهي و چسبندگي فوق العاد رنگهاي مولتي كالر اين امكان را فراهم مي آورد تا در مكانهاي مختلفي از قبيل منازل مسكوني لوازم موجود در منزل (كابينت ها

تخت خواب ميز سطوح دكوراتيو و غيرو …) مكانهاي پر تردد نظير پاگرد هاي ورودي پلكانها پاركينگ ها وغيرو … مكانهاي عمومي مانند بيمارستان دانشگاهها مدارس

سالن هاي فرودگاه و مترو استوديو هاي ضبط و پخش موسيقي آمفي تئاتر ها هتل ها ادارات فروشگاهها و موزه ها استفاده مي شود.

——————————————-

تلفن هاي تماس

 

قابليت هاي مولتي كالر:

 

مقاومت بالا در برابر جذب ذرات معلق در هوا (آنتي استاتيك) : كه در نهايت هزينه هاي تميز كاري و نگهداري را كاهش داده و كاملا بهداشتي مي باشد.

 

قابليت شستشو با انواع شوينده ها:در صورت آسيب ديده گي به سادگي و با بهترين وجه ممكن قابل ترميم است.

 

عدم نياز به هر گون حلال:رنگهاي مولتي كالر بر خلاف رنگهاي موجود در بازار جهت اجرا نياز به هيچ گونه حلالي ندارد. لذا در حين ايجاد بو نامطبوع نمي كند و در مكانهاي

كه امكان تخليه كامل و طولاني مدت آنها وجود ندارد نظير منازل مسكوني مراكز درماني مراكز آموزشي هتل ها و غيره … به راحتي قابل اجرا مي باشد.

 

عدم پوسته شدن رنگ پريدگي و زرد شدن:رنگهاي مولتي كالر با ايجاد سطحي با دوام استثنايي در مقابل رنگ پريدگي پوسته شدن زرد شدن خراشيدگي و از بين رفتن

لايه رنگ رويه سطح بسيار مقاوم است

 

قابليت تنفس : رنگهاي مولتي كالر پارس به دليل داشتن تنفس در مقابل رطوبت مقاوم هستند و تحت تاثير رطوبت پوسته نمي شوند.

 

ضد باكتري ضد ترك مقاوم در برابر آتش

 

تلفن هاي تماس

 

*******************************

 

رنگ روغني -پلاستيك-مولتي كالر-بلكا-

اكروليك-كنيتكس-سيلركيلر- رومالين-پوشش سلولزي-رنگ چوب-اكروليك-

….وكليه خدمات تعميرات وبازسازي ساختمان كلي وجزئي پذيرفته مي شود

قيمت اتحاديهkkkkkk.gif (400×150)

 

كيفيت درجه يك = باشرط قرارداد كتبي

 

دريافت هزينه رنگ آميزي بعد از رضايت شما

 

نقدي—————————–چك كارمندي

******************************

 logo.gif (368×86)

جهت كسب اطلاعات بيشتر ومشاوره و

———- بازديد رايگان—————

تماس حاصل فرماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۴۹:۵۵ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

 

در مورد رنگهاي پايه آب يا همان وتر بيس

 kkkkkk.gif (400×150)

رنگ هاي اكروليك و واتر بيس با  استفاده از تكنولوژي روز دنيا و محافط محيط زيست توليد شده و به رنگهاي روغني حلال آب نيز معروف هستند

 

فرمولاسيون اين گونه رنگ ها بر پايه ايموليشن و حلال با آب است ولي بعد از اجرا و خشك شدن كامل در برابر آب كاملا مقاومت مي كند

 kkkkkk.gif (400×150)

پوششهاي اكريليك

 

· قيمت اين محصول بسته به نوع رنگي كه در ان استفاده مي شود مختلف مي باشد و هر چه رنگ تيره تر شود قيمت افزايش پيدا ميكند اين محصول را به صورت براق و نيمه براق نيز مي توان اجرا كرد  شروع قيمت با استفاده از زير كار ايزوله شده در برابر شستشو???? تومان مي باشد و اين نوع كيفيت كاملابراي جايگزيني با رنگ روغني مناسب است .

بخاطر داشتن قابليت شستشو فقط در يك درجه كاري قابل اجراست

رنگ هاي اكروليك و واتر بيس تكنولوژي جديدي در صنعت رنگ مي باشد و به خاطر مقاومت بالايي كه نسبت به شستشو دارد جايگزين مناسبي براي رنگهاي روغني مي باشد  يكي از مزاياي اين رنگ نداشتن بوي زننده و حلال نفتي مي باشد كه براي محيط هاي بيمارستاني و يا محلهايي كه براي رنگ آميزي قابل تخليه نيست بسيار مناسب مي باشد

با ورود ابزار هاي مخصوص بويسيله اين رنگ مي شود طرح هاي بديع و زيبايي را ايجاد نمود .

 kkkkkk.gif (400×150)

شركت هاي متعددي چه داخلي و چه خارجي اقدام به توليد و توضيه اين محصول كرده اند ولي كيفيت بعضي از تولبيد كنندگان به هيچ عنوان قابل تائيد و مقايسه با محصولات مشابه نيست

 

براي انتخاب محصول مطمئن و قابل اعتماد از مجريان و افراد مسلط و اشنا راهنمايي بخواهيد و يا مي توانيد با متخصصين  ما به صورت رايگان مشاوره كنيد

 

* آ


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۹:۰۵ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

اين نوع از رنگها علاوه بر پوشاندن سطح و حفاظت آن لايه شفافي را بر روي چوب به وجود مي آورد بدون آن كه در نقش و موج چوب تغييري ايجاد كند و به دسته هاي زير تقسيم مي شود
رنگ لاك و الكل: لاك ازحشره اي به نام كوكوس لاكا به دست مي آيد اين حشره بعد از مكيدن شيره درختان محلي(انجير) مايع قهوه اي رنگي از خود ترشح مي كند اين مايع پس از تصويه شدن در بازار به عنوان لاك به فروش مي رسد. بهترين نوع لاك به رنگ زرد روشن تا زرد مايل به نارنجي است كه در اين صورت آن را شلاك مي نامند. در عمل لاك و الكل كاري لاك را در الكل حل مي كنندو هر چه درجه خلوص آن بالاتر باشد لاك بهتر در الكل حل خواهد شد.رنگ لاك و الكل را در سه مرحله به كار مي زنند :

1_ رنگ دسته اول (بوم كردن)براي پر كردن خلل و فرج چوب

logo.gif (368×86)
2_ رنگ دسته دوم (پوشش) براي ايجاد كردن قشر رنگ روي سطح كار
3_ رنگ دسته سوم(پرداخت) براي صاف كردن روي رنگ ايجاد شده

براي زدن لاك و الكل بر روي چوب معمولاً از كهنه رنگ كاري استفاده مي شود.كهنه رنگ كاري عبارت است از تكه پارچه اي لاي آن پنه و يا پشم گذاشته باشند. لاك و الكل در مقابل اسيد، رطوبت، و حرارت مقاوم نيست چنانچه آب بر روي آن ريخته شود لكه سفيدي بر روي آن باقي مي ماند
براي زدن لاك و الكل بر روي چوب معمولاً از كهنه رنگ كاري استفاده مي شود.كهنه رنگ كاري عبارت است از تكه پارچه اي لاي آن پنه و يا پشم گذاشته باشند. لاك و الكل در مقابل اسيد، رطوبت، و حرارت مقاوم نيست چنانچه آب بر روي آن ريخته شود لكه سفيدي بر روي آن باقي مي ماند.
1_ سيلر
مايعي است كرم رنگ و شفاف و براي غير قابل نفوذ كردن خلل و فرج چوب قبل از رنگ نهايي (كيلر) به كار مي رود پس از استعمال سيلر و خشك شدن آن قابليت جذب رنگ كم مي شود و باعث سختي رنگ نهايي مي شود. سيلر را به وسيله تينر فوري رقيق نموده و به وسيله پستوله و قلمو بر روي چوب پاچيده مي شود.

kkkkkk.gif (400×150)
2_ كيلر
رنگي است شفاف كه به عنوان رنگ نهايي، و همراه سيلر مورد مصرف قرار مي گيرد حلال اين رنگ تينر فوري است. كيلر با استفاده از پيستوله و قلمو بر روي سطح چوب پاچيده مي شود. كيلر به دو صورت كيلر مات وكيلر براق وجود دارد .
3_ رنگهاي پلي استر
پلي استر رنگي است شفاف و بي رنگ.اين رنگ در تينرهاي فوري بسيار قوي حل مي شود. رنگ هاي پلي استر در مقابل رطوبت، حرارت، الكلها، اسيدها، روغن و چربي، مركب و جوهر تا حدودي مقاوم هستند.

naghashi.org-4.png (355×200)
پلي استر خود به دو دسته نيم پلي استر و پلي استر تقسيم مي شود
نيم پلي استر: جزو رنگهاي نيمه هوا خشك هستند و از سه جزء ماده اصلي رنگ (رزين، روغنهاي كوتاه، اوره فرمالدئيد ) حلال(اتيلن) و سخت كننده(پاراتولوئن) تشكيل يافته است. اين رنگها پس از مصرف احتياج به پوليش ندارند و به دو صورت مات و براق در بازار عرضه مي شوند
پلي استر: اين رنگها از يك جزء ماده اصلي رنگ و يك جزء هاردنر (سخت كننده) تشكيل شده اند و ماده رقيق كننده اي ندارد و به علت اينكه در اثر رقيق نشدن تبخير نمي شود لذا ضخامت لاك به همان ضخامت اصلي روي كار باقي مي ماند اين دسته از لاكها فوق العاده شفاف هستند.در مورد چوبهايي كه شيرابه دارند نمي توان پلي استر را به خوبي به كار برد زيرا اين چوبها به سادگي خشك نمي شوند و به خوبي لاك را نمي پذيرند.
4_ روغن جلا
رنگي است قهوه اي روشن تا متمايل به قرمز كه به عنوان رنگ نهايي مورد مصرف قرار مي گيرد. اين رنگ به تنهايي يا همراه با سيلر و كيلر يا لاك و الكل به عنوان براق كننده مورد استفاده قرار مي گيرد. روغن جلا در مقابل آب و حرارت زياد و رطوبت مقاوم نيست.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۱۵:۰۲ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (1) ]

روانشناسي رنگها
روانشناسي رنگها
اقسام رنگ
بطور كلي رنگها به سه دسته اصلي تقسيم مي شوند:
رنگهاي خنثي،
رنگهاي گرم
رنگهاي سرد

naghashi.org-4.png (355×200)


رنگهاي خنثي
سياه سفيد، خاكستري، بژ، قهوه اي 
رنگهاي خنثي رنگهايي هستند كه در طيف رنگي وجود نداشته و از تركيب رنگهاي ديگر بوجود مي آيند و مي توانـنـد اثرات مـثـبت يا منفي داشته باشند. سفيد واقعا" يك رنگ نيست بلكه عدم حضور رنگ بشمار ميرود و نـشـانگر خلوص و پاكي است. از طرف ديگر مشكي نشانه قاطعيت، الزام و رسميت مي باشد.
رنگهاي گرم

logo.gif (368×86)
قرمز، نارنجي، زرد، سبز چمني، ارغواني 
رنگهاي گرم محرك سيستم عصبي بوده و احساسات را تشديد مي كنند. اين دسته از رنگها بوضوح قابل رويت بوده و موجب جلب توجه مي گردند.

kkkkkk.gif (400×150)
رنگهاي سرد
آبي، بنفش، فيروزه اي، سبز مايل به آبي، سبز
رنگهاي سرد رنگهايي ملايم هستند كه اثراتي آرام بخش دارند. آبي روشن مي تواند نشانه صلح و دوستي و آسـايش خاطر، و آبـي تيره نشـانگر قـابليت اعتماد و درستي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۰۶:۰۳ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

چگونه دكوراسيون منزل خود را با رنگ ها زيبا كنيم؟

با استفاده از چه رنگ هايي دكوراسيون منزل ما زيباتر مي شود؟

naghashi.org-4.png (355×200)

رنگ يكي از جالب ترين جنبه هاي دكوراسيون است. طراحان دكوراسيون امروزي تقريباً همه قوانين سابق در ارتباط با استفاده از رنگ هاي گوناگون و تركيب آنها با يكديگر را در هم شكسته اند و امروز مي توان هر رنگي را در دكوراسيون منزل به كار برد. ديگر مرزها و محدوديت هاي گذشته در كاربرد رنگ ها در دكوراسيون رعايت نمي شوند و شايد به همين دليل انتخاب مجموعه رنگي دلخواه براي دكوراسيون يك خانه مشكل تر شده باشد. اما هنوز راه هايي براي تشخيص مجموعه رنگي مناسب براي هر خانواده وجود دارد. امروزه بيش از هر چيز به سليقه و روحيات ساكنين خانه توجه مي شود. هر يك از ما احتمالاً ايده هايي درباره رنگ هاي مورد علاقه خود داريم و انتخاب و سليقه ما اغلب بهترين راهنما براي انتخاب مجموعه رنگي مناسب براي محل زندگي و منزلمان است.

logo.gif (368×86)

اگر به يك پارچه كنفي رنگ پريده، يك روميزي بنفش پررنگ و يا لباس هايي به رنگ هاي زنده و درخشان تمايل داريد اينها مي توانند راهنماي شما در انتخاب مجموعه رنگي مناسب براي منزلتان باشند. در قدم اول كليه لوازمي كه در منزل داريد و آنها را به خاطر رنگشان دوست مي داريد در يك جا جمع كنيد. اين وسايل ممكن است عبارت باشند از يك روسري، يك سرويس بشقاب، صابون يا كارت تبريك و يا هر آنچه به واسطه رنگش مورد پسند شما است. كتاب ها و مجله هايي كه در رابطه با تركيب رنگ هستند، تهيه كنيد و با مطالعه آنها اطلاعات كافي در رابطه با ايجاد ارتباط ميان رنگ هاي گوناگون كسب كنيد.

چگونه رنگ دلخواه خود را انتخاب كنيم؟

رنگ هايي كه شما مي پسنديد، تركيب آنها با يكديگر در يك مجموعه واحد و تأثير نور موجود در فضا بر آنها عواملي هستند كه نتيجه كار را تحت تأثير قرار مي دهند.

هنگامي كه رنگ هاي مورد پسندتان را انتخاب كرديد با استفاده از مداد رنگي، مداد شمعي، آبرنگ و يا هر وسيله رنگ آميزي ديگري كه در اختيار داريد آنها را در كنار هم بر روي يك قطعه كاغذ سفيد آزمايش كنيد. اندازه سطوح رنگي مختلف را تغيير دهيد و به آنها كمي سفيد براي روشن تر شدن اضافه كنيد. به چرخه رنگ مراجعه كنيد و با استفاده از آن رنگ مورد نظرتان را يافته در كنار آن امتحان كنيد. به خاطر داشته باشيد كه رنگ هاي منتخب شما وقتي بر روي سطح ديوارهاي اتاق اجرا شوند، تاثيري بسيار قوي تر از نماي آنها بر روي يك قطعه كاغذ خواهند داشت.

وقتي به يك تركيب رنگي رضايت بخش رسيديد توجه داشته باشيد كه تأثير فضاي موجود در محيط و شرايط منزل خود را نيز در نظر بگيريد. به عنوان مثال ديوارهاي زرد درخشان براي يك خانه آفتاب گير در منطقه اي با آب و هواي گرم و آفتابي ، بسيار زيبا به نظر مي رسند؛ اما همين رنگ بر روي ديوارهاي يك اتاق شمالي كه از نور طبيعي كمي بهره مند است، نازيبا و كسل كننده خواهد بود. در چنين اتاقي استفاده از رنگ زرد خردلي نتيجه اي بسيار مناسب تر خواهد داشت.

logo.gif (368×86)

نور چه از نوع طبيعي و چه مصنوعي باشد، تأثيرات مختلفي بر رنگ خواهد داشت و آگاهي از اين امر هنگام طراحي رنگ يك فضا ضروري است. دقت كنيد كه در چه زماني از روز و به چه ميزان نور طبيعي به هر يك از اتاق هاي شما مي تابد و رنگ مورد نظرتان براي هر يك از اتاق ها را در نور همان اتاق بيازماييد.

رنگ ديوار را چگونه انتخاب كنيم؟

انتخاب رنگ مناسب براي پوشش ديوارها اولين قدم در طراحي رنگي براي دكوراسيون هر اتاق است ؛ اما شايد يافتن رنگ هاي متناسب با آن براي ديگر اجزاي دكوراسيون كمي مشكل تر به نظر برسد. استفاده از چرخه رنگ، روشي مطمئن براي يافتن رنگ هاي متناسب با رنگ مورد نظر ماست. چرخه رنگ متشكل از دوازده رنگ است كه سه رنگ قرمز، زرد و آبي در آن رنگ هاي اوليه و رنگ هاي ميان آنها به عنوان رنگ هاي ثانويه شناخته مي شوند. هر رنگ در اين چرخه مي تواند با رنگ هاي كناري خود كه رنگ هاي هم خانواده اش محسوب مي شوند و همچنين رنگ مقابلش كه رنگ مكمل آن است به خوبي تركيب شده نتيجه اي زيبا و موزون بيافريند. استفاده از رنگ هاي هم خانواده كه در چرخه رنگ در كنار هم قرار گرفته و به اصطلاح همسايه هستند تركيبي ملايم و هماهنگ را ايجاد مي كند كه نگاه بيننده را به راحتي از يكي به ديگري رهنمون مي شود. استفاده از يك رنگ با ميزان كمي از رنگ مكمل آن چنانچه به درستي و در اندازه هاي صحيح صورت گرفته باشد نتيجه اي درخشان و چشمگير مي آفريند و بر جذابيت مجموعه رنگي حاضر مي افزايد و مانع غالب شدن كامل يك رنگ بر فضاي اتاق مي شود.

در اين جا به برخي از اصطلاحات متداول طراحان دكوراسيون در ارتباط با رنگ اشاره مي كنيم:

رنگ آكسان:

kkkkkk.gif (400×150)

رنگ هاي تند و درخشاني كه براي زنده كردن و انرژي بخشيدن به يك مجموعه رنگي به آن اضافه مي شوند، مانند رنگ صورتي تند چند كوسن و يك جفت شمع در يك اتاق نشيمن كه با خانواده رنگ كرم رنگ آميزي شده است.

رنگ زمينه:

رنگ زمينه رنگي است كه در بزرگ ترين سطوح و به بيشترين ميزان در يك فضا مورد استفاده قرار گرفته است مانند رنگ ديوارهاي يك اتاق. رنگ زمينه، اغلب به عنوان پس زمينه اي براي ساير رنگ هاي به كار رفته در اتاق مورد استفاده قرار مي گيرد و ساير رنگ ها مانند رنگ هاي آكسان يا متضاد را در خود جاي مي دهد.

رنگ متضاد:

اين رنگ ها در كنار هم تاثيري چشمگير بر بيننده باقي مي گذارند چنان كه حتي پس از بستن چشم ها اين تاثير تا مدت كوتاهي در ذهن بيننده باقي مي ماند.

رنگ سرد:

اين رنگ ها حاوي مقدار زيادي رنگ آبي هستند، به عنوان مثال خاكستري هايي كه شامل مقداري رنگ آبي باشند احساس سردي و سرما را در شما ايجاد مي كنند در حالي كه خاكستري حاوي قرمز يا بنفش قرمز حس گرما را در بيننده القا مي كنند و ويژگي ديگري خواهند داشت.

رنگ مكمل:

اين رنگ ها كه در چرخه رنگ در برابر يكديگر قرار دارند در كنار هم نمايي چشمگير و متعادل مي آفرينند. اين رنگ ها هرگز از يك خانواده نيستند و حداكثر تفاوت را با يكديگر دارند. به عنوان مثال مي توان چند كوسن نارنجي تند را در زمينه اي از رنگ آبي نمونه بارزي از اين تركيب در نظر گرفت.

رنگ غالب:

رنگ غالب هميشه رنگي كه در بزرگترين سطوح و به بيشترين ميزان در مجموعه اي به كار رفته نيست بلكه رنگي است كه بيش از بقيه رنگ ها نظر را به خود جلب مي كند.

يك خانواده رنگي:

شامل مجموعه اي از رنگ ها مي شود كه به نوعي با يكديگر مرتبط هستند. براي مثال خانواده آبي شامل مجموعه اي از رنگ هاي آبي است كه از يك سو با آبي سبزها شروع مي شود و از سوي ديگر به رنگ هاي آبي بنفش ختم مي شود. خانواده قهوه اي از رنگ قهوه اي و قهوه اي خاكستري تا پرده هاي نارنجي و قرمز را شامل مي شود.

رنگ هاي گرم:

اين رنگ ها محتوي مقدار قابل ملاحظه اي قرمز هستند. حتي برخي از آبي ها نيز ممكن است به واسطه وجود مقداري قرمز در آنها در اين مجموعه جاي بگيرند.

رنگ هم پرده:

اينها رنگ هايي هستند مانند رنگ زرد پررنگ و آبي پررنگ ، اين رنگ ها لزوماً از يك خانواده نيستند بلكه هر دو داراي ميزان مساوي از رنگ قرمز يا آبي هستند و هيچ يك بر ديگري غلبه نمي يابند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۴۹:۱۴ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

نرم، گرم، راحت و دوست‌داشتني

نرم، گرم، راحت و دوست‌داشتني

 naghashi.org-4.png (355×200)

نرم، گرم، راحت و دوست‌داشتني

موكت، از ديرباز، به دليل راحتي و آسايشي كه با خود همراه دارد، از اولين انتخاب‌هاي هر خانواده‌اي بوده ‌است. موكت‌ها با هر نوع سبك مبلمان و دكوري كاملا هماهنگ هستند و زيبايي خوبي هم دارند.

 

اگر مي خواهيد تغييري در كل خانه يا يكي از اطاق ها بدهيد ، انتخاب يك موكت با جنس و رنگ خوب مي تواند نمايه ي خانه تان را به كلي تغيير دهد اما موكت براي هر جايي مناسب نيست.

اين مقاله را حتما مطالعه كنيد.

logo.gif (368×86)

۱- پوشش كف اتاق در دكوراسيون داخلي از چنان اهميت بالايي برخوردار است كه كف اتاق را پايه اصلي اتاق مي‌نامند. بسياري از دكوراتورها، دكور اتاق را بر مبناي پوشش كف انجام مي‌دهند. پوشش كف با توجه به كاربري اتاق و سويه‌هاي زيباشناختي انتخاب مي‌شود. هنگام انتخاب پوشش كف بايد الگوهاي رفت و آمد را نيز در نظر داشت. معمولا در مكان‌هاي پر رفت و آمد از كف‌پوش‌هاي سخت و بادوام و در جاهاي كم ‌رفت و آمد از كف‌پوش‌هاي تزييني استفاده‌ مي‌شود.

۲-موكت، از ديرباز، به دليل راحتي و آسايشي كه با خود همراه دارد، از اولين انتخاب‌هاي هر خانواده‌اي بوده ‌است. موكت‌ها با هر نوع سبك مبلمان و دكوري كاملا هماهنگ هستند و زيبايي خوبي هم دارند.

 

۳-موكت ثابت سراسري، رنگ و بافت و نقش را به اتاق‌هاي شما مي‌آورد. به علاوه، بافت موكت‌ عايق حرارت و صوت است. به همين دليل در مكان‌هاي پر سر و صدا و سرد استفاده از موكت بسيار مناسب است. هم موكت‌ و هم فرش، به خاطر بافت ملموس و لطيفي كه دارند، باعث تلطيف خطوط راست و معماري هندسي اتاق‌ مي‌شوند. از آنجايي كه موكت‌ها در بافت، رنگ و طرح‌هاي متنوع در دسترس هستند، هماهنگ كردن آنها با انواع دكوراسيون نيز به راحتي صورت مي‌گيرد.

kkkkkk.gif (400×150)

 

۴- معمولا اتاق‌هاي كم اثاثيه را موكت مي‌كنند تا مبله‌تر به نظر برسد. موكت‌ براي پوشش اتاق‌هايي كه كف چندان زيبايي ندارند، بسيار مناسب است. به اين ترتيب ديگر نيازي نيست كه كف اتاق را دوباره بازسازي كنيد چرا كه موكت آن را كاملا مي‌پوشاند.

 

۵- انتخاب موكت طرح‌دار براي فضاهاي بزرگ، كار بسيار هوشمندانه‌اي است چرا كه با اين كار، فضا، كوچك‌تر و دوستانه‌تر به نظر مي‌رسد.

موكت‌هايي كه در آن رنگ‌هاي آفتابي به‌كار رفته ‌است حس گرماي مطلوبي را به محيط مي‌دهند و براي اتاق‌هايي كه از نور طبيعي آفتاب بي‌بهره‌اند، گزينه خوبي به شمار مي‌روند

 

۶- براي اتاق‌هاي كوچك از موكت‌هاي ساده و بدون طرح و با رنگ روشن استفاده كنيد تا اتاق بزرگ‌تر به نظر برسد. نكته ديگر اينكه هرچه پرز موكت‌ها كمتر باشد، فضاي اتاق بزرگ‌تر جلوه مي‌كند.

 

۷- موكت‌هايي كه رنگ تيره دارند، فضاهاي بزرگ را به جايي دنج و كوچك تبديل مي‌كنند.

 

۸- موكت‌هايي كه در آن رنگ‌هاي آفتابي به‌كار رفته ‌است حس گرماي مطلوبي را به محيط مي‌دهند و براي اتاق‌هايي كه از نور طبيعي آفتاب بي‌بهره‌اند، گزينه خوبي به شمار مي‌روند.

 

۹- موكت‌هايي كه رنگ سرد دارند باعث تعديل فضاهاي بسيار روشن مي‌شوند.

 

منبع : بيتوته


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۳۱:۳۲ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]

اجراي كناف در شهرستان-استان-كرج تهران

naghashi.org-4.png (355×200)

در اجراي كناف هر نقاش بر اساس روش و شيو خود عمل ميكند و اينكار مهمترين قسمت رنگ اميزي است كه باعث رعايت كردن نكات مهم در بهبود كار ميشود در ضمن شما مشتري عزيز ميتوانيد متوجه درست كار كردن نقاش شويد.در اغاز كازر بايد بگويم كه اجراي كناف يك كار پر زحمت و بسيار دقيقي ميباشد البته در مقابل پنجره و سقف هاي گچي و در و ..... پس اطمينان داشته باشيد كه نقاشاني كه قيمت پاييني نسبت به نقاشان ديگران ميدهند يا كم حوصله اند و يا كار مناسبي  ندارند نميتوانند كار را خوب رنگ اميزي كنند. در ذهن داشته باشيد كه اختلاف قيمت ها در برابر هزينه هاي شما براي تزيينات كم است ودر اخر اگر همه كار را فاكتور ندهيد كار به پايان نميرسد.

اجراي كناف در شهرستان-استان-كرج تهران

 naghashi.org-4.png (355×200)

رنگ اميزي كناف:

روشي كه خود شركت كناف بر روي ان تاكيد كرده است اينكه بعداز 2ساعت بتونه درز گيري همه جاي سطح ها ماستيك شود .لايه اي نازك از بتونه بر روي همه سطح ها كشيده ميشود پس از ان كار استر شده و لكه گيري شود و رنگه اميزي نهايي انجام ميشود اين روش باعث ميشود سيقلي بودن كار صاف ميشود بعداز تمام شدن نوبت به ماستيك ميرسد كه براي منفره هاي بسيار كوچك كاغذ برروي كناف پوشانده ميشود و سطح كار ما صاف ميشود اين كار بسيار وقت گير است و قيمت رنگ اميزي رابالا ميبرد و در ضمن سطح هايي كه مسطح زياد دارند عقلاني بنظر نميرسند و سومين نكته اين است كه عدم دسترسي به اين كناف به بتونه هاي ماستيك كناف ايران است اما در كاشان وجود ندارد .

logo.gif (368×86)

در روش دوم هميشه دودست بتونه درز هاي سطح را به خوبي ميپوشاند ولي با اين تفاوت كه دست دوم كار را با دقت فراوان و كيفيت بيشتري ميزنند و به صورت پهن تر و قطور تر انجام ميدهند و سپس با سمباده بر روي سطح مورد نظر استر مطلوب ميزنند و دقت داشته باشيد كه سطحي كه بتونه كاري شده باشد به راحتي ساييده ميشود و سمباد خور خوبي دارد بعداز استر كردن مواردي چون خط خش هايي بر روي سطح مشاهده كرديد ان را با بتونه پلاستيك بر طرف كنيد و و سطح كار را زير پوشش نهايي ميبرند ان روش براي سطح هاي صاف و بدون قوس بتونه هاي مكرر براي گرد كردن انها نياز نيست .معمولا بعداز تمام شدن كار ما بيشتر دوست داريم وقتي سطح مورد نظر را بتونه گرفتيم به حالت پوست تخم مرغي داشته باشد كه در اين روش با غلتك كاري سطح را درست ميكنيم.

..

اجراي كناف در شهرستان-استان-كرج تهران

kkkkkk.gif (400×150)

نقاشي كناف :

 برخي از نقاشان بعداز كشيدن دو دست بتونه ميگويند بايد كل كار با ماستيك روغني  بمالند بتونه با كناف سازگاري ندارد و نكته بعدي اين است كه علت ضخامت بسيار كم ان در حد يك دهم ميليمتر است و مشكلات را بطور كليحل نميكند و در نظر داشته باشيد كه ضخامت بيشتر ان باعث ترك هاي ريز بر روي سطح ميشود پس در كل اين روش مطلوبي نميباشد. البته بعضي ديگر هم هستند كه مانند روش دوم ميمالند و اين بتونه از خود كناف است وبايكديگر سازگاري خوبي با سطح دارد و علت عدم ان استفاده از بعضي نقاشان استفاده از قيمت ان است كه در مقابل مقايسه با بتونه پلاستيك بيشتر است و و برخي ديگر اشنايي لازم را ندارند. ولي قدرت بسيار بالايي در مقابل پلاستيك دارد و كار هاي قوس تا 3الي 5 سانتي متر ميتوان از ان استفاده كرد و كار را بصورت كامل لكه گيري كرد.

باتوجه به مطالب هاي بالا شما خودتان ميتوانيد ارزيابي كنيد كه چگونه نقاشي و چگونه كاري را از ان تحويل بگيريد واز خسارت هاي غير قابل جبران در انجام كار جلو گيري كنيد.

كه بيشتر خسارت هاي نقاشي ساختمان غير قابل جبران است.

 

كنيتكس اكروليك روغني ونماي داخلي و بيروني ساختمان:

مشخصات فني انواع كنيتكس و اكروليك روغني و رنگ نماي ساختمان

تركيبات:اكسيد تيتان........اكسيد زنگ .......كربنات كلسيم ...و.....

كنيتكس هاي اكروليك محافظ و پوشش خوبي براي نماي خارج و داخلي ساختمان ميباشد و مقاومت و استحكام ان رنگ كنيتكس اكروليك روغني بهترين و با كيفيت ترين و به عنوان پوشش و نماي مناسب ساختمان در اكثر جهان معرفي نموده اند. كنيتكس رو غني اكروليك به خاطر تركيبات شيميايي مخصوص ان واترپروف بوده است و در مقابل عوامل جوي كاملا مقاوم ميباشد. همچنين كنيتكسهاي اكروليك و به علت سبك بودن و وزن مخصوص ان بر روي ساختمان بار كمتري را وارد ميكند بر روي سيمان ....گچ....چوب .... اهن...جداول هاي خيابان ها و سازه هاي يونوليتي به راحتي قابل اجرا ميباشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۵۵:۵۳ ] [ بابك قلي پور ] [ نظرات (0) ]
کد کج شدن تصویر
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 61
دیروز : 94
افراد آنلاین : 1
همه : 42806
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب
کد کج شدن تصویر

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم